Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hülyeséget csináltam és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a fejem és kíváncsiságból az előjáték közepette még mielőtt feltettem volna a gumit, kétszer beraktam a péniszem barátnőmbe.

Tudom hogy előváladéktól is teherbe lehet esni,és nem tudom hogy érdemes e venni esemény utáni tablettát,vagy pedig ezalatt a pár másodperc alatt úgyse történhet semmi?



2019. jún. 3. 22:36
 1/9 anonim válasza:
100%
Vegyél!!!! Abból baj nem lehet, de így igen
2019. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted melyik az olcsóbb? Egy esemény utáni, egy abortusz, vagy egy gyerek felneveléve? :) legközelebb az agyad irányítson a farkad helyett..
2019. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha biztosra akarsz menni, vegyél. Az előváladék viszont csak akkor tartalmaz spermát, ha szex előtt elmentél, és emiatt a húgycsőben maradt (amit az előváladék mos ki). Annak az esélye elenyésző, hogy az élvezés előtt ennyivel spermium kerülne át. Plusz a megtermékenyítéshez kell egy minimális spermaszám (nem pár tucat sejtről beszélünk), amit sok férfi manapság akkor sem tud produkálni, ha elment. Plusz a nő is ovulációs periódusban kell legyen. Röviden: az esély a megtermékenyítésre marginális. De ha be vagy rezelve, akkor esemény utáni tabletta a megoldás.
2019. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vényköteles az esemény utáni tabletta?
2019. jún. 3. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Amúgy #2-es elmondta, hogy a fejed fontosabb, mint a ... szóval gondolkodhatnál is.

#3-es szép latin szavakkal megfogalmazta, hogy annyira nem kell parázni, de az óvatosság nem árt!

2019. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megkérdeztem több embert is és nem gondolom hogy teherbe esett volna ennyitol

Megvárjuk hogy megjön e neki,ha igen akkor azért egy kicsit megnyugszom

2019. jún. 4. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a tuti, ha beveszi a tabit.
2019. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most vagyok túl az abortuszon,férfiak ti is vigyázzatok a nőkre,mert kegyetlen érzés,nem tudom mikor leszek képes újra szexelni,de egy abortusz nem semmiség, elég megrázó,nem tudom mennyi idő kell hozzá míg feldolgozza az ember.
2019. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A #3 érvei igazak - egyet kivéve. Az előváladék mindig tartalmazhat spermiumokat, mivel a termelődés folytonos, és az ondóvezetékből a szexuális izgalom hatására kisebb mennyiség ürülhet. A legfrissebb kutatások szerint a spermaszám egyénfüggő, van akinél nulla, van, akinél meglepően magas (több százezer).

Ezzel együtt, ha a peteérés már megtörtént (kb. a ciklus közepén, és a legtöbb nő érzi, tudja, mikor van), vagy pár nappal a havi vérzést követően a terhesség csaknem kizárt. Az esemény utáni tabletta sem teljesen biztos, előfordul, hogy hatástalan marad, szóval valódi száz százalékos biztonság amúgy se létezik.

2019. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!