Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló ami az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló ami az első szemtől hat?

Figyelt kérdés
Madonella tablettát szedek nem egész 2 hete. A betegtájékoztató azt írja az első szemtől véd. De nekem ez olyan hihetetlenül hangzik, amúgy is nagyon izgulós vagyok. Szerintetek is használjunk gumit az első hónapban biztos ami biztos, vagy bízhatok benne?

2019. jún. 4. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Gyógyszer mellett is simán teherbe eshetsz, tévedés ne essék.

Csak olyankor a tablettára lehet fogni az abortuszt.

Ami viszont biztos, 2-3 év után a libidó 90%-os visszaesése párkapcsolat terén, de szedjed csak nyugodtan, úgy is doktorbácsi írta fel, jó az...

2019. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy felírta az orvos... mire jó ez a hangnem? Nem kötelező válaszolni, pláne ha nem ismersz, fogalmad nincs, hogy mi miért van..
2019. jún. 4. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Ebben semmilyen rossz hangnem nem volt!

A fogamzásgátló tablettát két dolog miatt írjákj ki.

1. kéred, mert a párod zokniban nem szexel, inkáb a te testedet fertőzi és öli meg lassan a libidódat, majd ide jön sírni, hogy 1-3 éve vagyunk együtt, és csak heti, havi egy szex van...


2. Felírja, mert női problémád van, akár a rendellenes ciklussal...


A lényegen nem változtat, a párok 90%-a treherbe esik fogamzásgátló tabletta mellett, mert csak a terhesség esélye csökken, és nem a 0-ra!

Teljesen mindegy mi az indok, bízol mert orvos írta fel, pedig te is simán bele eshetsz abba a 90%-ba akinek a libidója a béka segge alá csökken, vagy abba a 10-be akinek érrendszeri problémája lesz!

2019. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne hallgass az előző válaszolóra. A világáról nem tud, s valószínűleg életében nem találkozott fogamzás tablettával, csak 0 hozzáértéssel osztja az észt, mert elolvasott 3 Blikk cikket ebben a témában. Ha a tabletta már az első napban is véd és te már 2 hete szeded már kifejtette a teljes hatását az biztos. Nagyon ügyelj a rendszeres szedésre és állíts be ébresztőt minden napra. Így nagyon kevés lesz az esélye annak, hogy teherbe ess. Egyébként sokkal többen esnek teherbe óvszer mellett ez vitathatatlan.

Sok sikert a továbbiakban, és figyelj oda a helyes szedésre!

2019. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!:)
2019. jún. 4. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ügyesen!:)
2019. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van kérdező, még csak véletlen se hallgass egy 43éves szülész-nőgyógyászra...

Már ha Ő az akire gondolok, van egy doki aki szívesen segít a fiatalságnak sok sok éve, szembefordulva a kollégákkal, a fogyasztói társadalomra fittyet hányva.

Valamilyen Gergelynek hívják.

Sajnos én is tapasztalatból írom, hogy igaza van az első két válaszolónak!

Nekem a menszesz beállítására lett felírva, bár hagytam volna az egészet!

Ráment a házasságom, mivel nem kívántam a szexet ahogy előtte!

Az imnától majdnem tromboizisom lett, aztán nuvaringot írt ki a doki.

Szóval az én tanácsom is az, védekezzetek másként, és ha csak nem nagyon de nagyon muszáj szedned fogamzásgátlót, akkor hagyd az egészet, ne mérgezd magad!

2019. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ráment a házasságod... Hagytad rámenni.


Amúgy persze, hogy sokaknak csökken a libudója, fogamzásgátló nélkül is csökken egy tartós kapcsolatban, ez egy ilyen műfaj. Dolgozni kell rajta mindkét félnek.


A fogamzásgátló akkortól véd, amikor rá van írva. Évekig szedtem, nem voltam terhes mellette. Pedig a fenti oddsokkal kellett volna. (És mielőtt valaki azzal jön, hogy biztos meddő vagyok, azóta lett gyerekem, hamar sikerült teherbe esni).

2019. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!