Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűvel volt valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűvel volt valakinek olyan probléma, hogy le/ kicsúszott, nem lehetett rendesen feltenni? Illetve megrepedt. Lecseréljem újra?

Figyelt kérdés

Ladeering hüvelygyűrűt használok kb egy hete. Magamnak kellett feltenni az elsőt(olvastam, hogy van akikek először a doki tette fel.)

Azóta szenvedek vele lecsúszik, nem tudom feltolni eléggé akárhogyan is próbáltam.

Ma vissza jöttem a nőgyógyászhoz, sajnos nem a sajátom volt, de sürgősnek találtam a helyzetet, így bementem máshoz. Meg nem vizsgált, nem is próbálta meg feltenni, pedig vittem újat. Annyit mondott, hogy nekem ez nemjó, váltsak vissza gyógyszerre. Ennek természetesen nem is örülök.

Volt már valaki így, hogy azt mondta a doki nem jó?

Fogamzásgátlótól emésztési problémáim vannak.

Esetleg más hormonos fogamzásgátlást próbált már valaki?


2019. jún. 6. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát van még nagyon sok alternatíva. Én azért megpróbálnék a saját doki véleménye szerint eljárni. Menj vissza hozzá, vidd el az újat és megmondja. Csak ő ismer, esetleg nem szar majd le és ajánl valami mást.
2019. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!