Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ha épp menstrualok de együtt vagyunk és megszakítással védekezünk, lehetek terhes?

2019. jún. 6. 15:00
 1/6 StevenUp ***** válasza:
100%
Lehetsz
2019. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést mert nem vagyon vele tisztába egy egy helyt azt írják, hogy nincs hogy mivel menstrualok plusz megszikatva vedezekezes. Mashelyt azt írják h lehet.
2019. jún. 6. 15:19
 3/6 StevenUp ***** válasza:
50%
De ha nem vagy tisztában a szexualitással akkor minek szexelsz?
2019. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy élek szexszualis életet? Én nm tudom minek kell egyből támadni aki szívesen segít és elmondja, hogy mi van köszonom neki aki nem az kérem rossz indulattaval együtt távozzon.
2019. jún. 6. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes. Teljesen mindegy mikor szexelsz. A védekezés nélküli kefélésből születnek a gyerekek. Van olyan barátnőm akinek menstruáció alatti aktusból fogant a fia.
2019. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehetetlen, mint írták is, de az esélye azért minimális. Többszörös peteérés vagy eg yrövid ciklus kell, hogy a spermiumok túléljenek addig egy nőben. Két hét az kicsit sok lenne nekik odabenn (a két menstruáció és a peteérés közt időszak, nyílván, ha valaki az egy hetes menzesze végén védekezés nélkül szexel és utána rövid ciklusa van, annak simán lehet).
2019. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!