Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta mellett folyamatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta mellett folyamatos vérzés?

Figyelt kérdés

Most szedek először fogamzásgátlót, májusban kezdtem ahogy kell, menstruáció első napján. Akkor rendesen 7 nap alatt elmúlt a menzeszem viszont kb 4 napra rá újra “megjött” (tudom, elvileg tabletta mellett nincs menstruáció, de ugyanolyan erősségű vérzés, ugyanúgy görcsöl a hasam stb) és azóta is tart.

Nőgyógyászhoz természetesen van már idő pontom, de csak sajnos jövő hét vége fele. Esetleg járt valaki hasonlóan vagy ez “normális”?

Légyszi normális stílusú válaszokat írjatok, köszi



2019. jún. 12. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én két hónapig csak "csöpögtem",voltak erősebb napok is,szintén első tabletta.harmadik levélnél teljesen elmúlt,pont miután beszéltem orvossal,és védve is voltam :) szóval ne aggódj.
2019. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. jún. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!