Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a nuvaring (hüvelygyűrű)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nuvaring (hüvelygyűrű) kicsit kimozdult, utána mennyire véd?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb fél éve használom a gyűrűt, nem volt semmi gond, bár sosem tudtam az "egekbe" tolni, és gyakran lentebb csúszik de bent van. Ma történt először olyan hogy úgy ébredtem hogy éreztem lent ilyen szúrós érzést, és ellenőriztem és a hüvelybemenetnél éreztem a végét, tehát kb kevesebb de madnem fél centire kint volt a vége, persze gyorsan feljebb toltam, de ha álmomban jött ennyire ki ki tudja hány órán át volt úgy... mondjuk nemsokára le kell vennem a gyűrűt, de aggaszt ez. Mennyire véd ezek után? Viszon az új gyűrű amit később felteszek majd maximálisan véd? Vagy mennyi idő után?


Köszi előre is


L


2019. jún. 19. 13:45
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve ha leveszem (akor kell megjönnie) ez mennyire befolyásolja? nem fog megjönni?
2019. jún. 19. 13:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a minimális hormont ugyanúgy leadja, csak valami megoldás kellene, hogy ez ne tudjon előfordulni, elvégre nem a rendeltetésszerű helyén volt. Azt jónak gondolom, hogy felraktad rendesen. Ha megjött és újat teszel fel, pedig már nincs miért aggódnod
2019. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!