Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is véd a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Velgyn nevű fogamzásgátlót használok. Most vagyok a 4 fehér tabletta utáni első aktív tablettánál.

Párommal fehér tabletták alatt nem voltunk együtt,de a mai nap folyamán igen.

Tehát most 4 fehér tabletta után együtt voltunk, de még az aktívat nem vettem be. Este szoktam, 7 órakor.

A fogamzásgátló hat így is?



2019. jún. 21. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a kérdés, hogy az este hétkor bevett első hatóanyagos antipricctabi visszamenőleg semlegesíti e az előtte lévő bedörrentést. Velgyéen tájékoztató mit ír a szünet alatti töcsökről?
2019. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha rendesen szeded, akkor a hónap minden napján egyformán hat. Ha nem vagy benne biztos, akkor először kérdezz és utána szexelj, mert gondolom, hogy nem véletlenül szedsz fogamzásgátlót.
2019. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Liz* ***** válasza:
Biztosan hat, ne aggódj, sőt ezeknél a gyógyszereknél a fehér tablettás napokon is együtt lehet lenni. Ez így van felépítve, a szervezetben egyszerűen nem történik meg az ovuláció, tehát nincs minek megtermékenyülni. Egyébként ebben az időszakban kellene megjelennie a vérzésnek.
2019. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!