Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én egy 18 éves lány vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina Tanko kérdése:

Én egy 18 éves lány vagyok aki túl van már egy gyogyszeres abortuszon . És kb 3-4 honapja szedek fogamzasgatlot . Minden aldott nap pontos időben veszem be . Meddő lehetek ha nagyon hosszutávon szeretném még szedni ugy 5-6-7évet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Megvan rá az esély, de az is lehet hogy nem leszel az.
2019. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem leszel meddő.
2019. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

hát nem épp a legjobb ilyen fiatalon ezt szedni van ám gumi amit a tahó barátod farkára lehet húzni... hormonálisan nem a legjobb mivel ezek azokkal vannak tele így igen sokkal nagyobb a valószínűsége hogy meddő leszel!


ezt így max évente egyszer 1 hónapig érdemes kipróbálni

de éveken keresztül szedni... na meg a másik állandóan járni nő gyogyászhoz az meg totál beléd néz...

2019. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen sajnos benne van a pakliban hogy meddő leszel ezért kell gyógyszer mellett folyamatosan kontrollra járnod . Elméletileg elsőnek egy gyenge hatású fogamzásgátlót írt neked az orvos és ezt az erősségét az évek alatt emelni fogja . Fontos hogy gyerekvállalás előtt egy évvel legalább beszélj az orvossal így csökkenti az adagokat és a meddőség esélyét. Gyógyszeres abortusz + egy negatív tényező ebből a szempontból.
2019. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Nagy eséllyel leszel meddő.

Legalábbis a termekenyseged a béka segge alatt lesz.

Amúgy: szegyelld magad az abortusz miatt :)

2019. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
kérdezd az orvost szerintem, ő jobban tudja mint a sok internet iq huszár.
2019. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem leszel meddő,sok idióta..
2019. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Feltétlenül orvossal beszélj ilyenekről. Egyrészt ő tudja, ez az ő szakterulete, másrészt meg tőle nem fogsz ilyen megjegyzéseket kapni, mint néhány itteni f asszopótól.
2019. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Sok százmillió nő szedte-szedi évekig, évtizedekig, és nem hal ki az emberiség. Ha meddőséget okozna, az közismert lenne. Nincs ilyen mellékhatása, lehet gyereked, amikor abbahagyod.
2019. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem mert kb 10 nőből csak 3 lesz az további 2-3 no ek pedig a gyerek akaratától bele telik + több évekbe mire sikerül nekik!
2019. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!