Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló kihagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló kihagyása mekkora "problémát" jelenthet?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni!

Nem tudom ki volt már ilyen helyzetben, de nagy örömmel várnám azok jelentkezését akik tapasztaltak már ilyesmit.

3 hónapja szedem a Novynette fogamzásgátló tablettát.

Kihagytam két szemet belőle, pontosabban 1 hét 7-ik napján és a második héten.

A betegtájékoztatóban leírtak alapján az első héten plusz védekezést ajánl, de második héten már nem.

Megvonásos vérzésemnek következő hónapban kell megjönnie.

Mit ajánl az aki már volt ilyen helyzetben, vagy esetleg ebből lehete-e várandósság?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2019. jún. 26. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én tutira egész hónapban használnék kiegészítő védekezést, mivel kihagytál két szemet, egy szem kihagyása is gondot okozhat. Valamint a megvonásos vérzés is máshogy fog jelentkezni szerintem.

Legközelebb jobban figyelj. És védekezni kiegészítőként is!

2019. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. Állíts be napi emlékeztetőt a mobilodba és legyen nálad a tabletta akkor is, ha nem otthon vagy. 2. Ha nem megoldható, hogy tényleg napota szeded (azért 3 hónap alatt 2 kihagyott bogyó elég sok), akkor fektess be hormonspirálba, mert igen, terhességhez vezethet, ha nem szeded rendszeresen.
2019. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!