Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee nevu fogamzasgatloval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee nevu fogamzasgatloval kapcsolatban irnatok tapasztalatokat? Pozitivra&negativra is egyarant kivancsi vagyok.

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni szedni a Jangee-t, elotte nem szedtem semmifele fogamzasgatlot, nem tudom, mire szamitsak. Nyilvanvaloan mindenkinek eltero modon reagal a szervezete a hormonokra, de nagyon kivancsi lennek, hogy ti mit tapasztaltatok.:)
2019. jún. 27. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon rossz tapasztalatom van a Jangee-vel kapcsolatban.. engem kiutott a gyogyszer az elso alkalommal az ugyeleten kotottem ki.. persze nekem is mondtak hogy kinek hogy reagal ra a szervezete. Nekem kijottek az erek a labamon, latas zavarom lett es hanytam tole.
2019. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Évekig szedtem, semmi bajom nem volt tole egyáltalán.
2019. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 4 évig szedtem. Az első két évben semmi bajom sem volt egy hüvelyi fertőzést leszámítva, amire kaptam jódkúpot.

Aztán a harmadik évtől kezdve állandósult a viszketés, égő érzés, farkaséhség, és úgy ki is voltam kerekedve. A szervezetem vizet tartott vissza, és ez meglátszott. Amit viszont már végképp nem tudtam elviselni, azt a libidóm 0-ra csökkenése volt, és a fájdalmas szex. De mondom, ezek csak évek múltán jelentek meg nálam.


Amióta abbahagytam, elmúltak a tüneteim.

2019. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem rossz tapasztalatom van vele, de egyáltalán nem biztos, hogy neked is az lesz. Te is írtad, hogy mindenkinek másképp reagál a szervezete. Felesleges idegesítened magad a válaszokkal, mert rád semmilyen hatással nincs, hogy másnak milyen volt. Márkától és hormontartalomtól függetlenül bármelyik fogamzásgátló okozhat problémát.
2019. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is kb négy éve szedem, az elején semmi gáz nem volt, viszont egy idő után a libidom nekem is 0,a pajzsmirigyem alulmukodik és gombás fertőzést is kaptam. Egyébként véd rendesen, de így én abba fogom hagyni. Persze, neked lehet hogy bevalik.
2019. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Én kb. 3,5 évig szedtem, 1 hete hagytam abba. Az első 2,5 évben nem volt semmi gondom vele. Az utolsó 1 évben a libidóm gyakorlatilag 0-ra csökkent, emellett nálam szorongást is okozott, gyakrabban fájt a fejem is. Ami pozitív, az az, hogy nem igazán híztam tőle, mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy fogyni sem tudtam a gyógyszer mellett, hiába ettem kevesebbet és mozogtam többet.
2019. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!