Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos kocsiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos kocsiban tárolni az óvszert?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkozom, mivel elég meleg van kinn, a kocsiban melegebb és nem tudom mennyire "szakszerű".

Közvetlen napfény nem éri, a kesztyű tartóban szoktam tárolni.



2019. jún. 28. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztonságos, égési sérüléseket szenvedhetsz.
2019. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
60-80 fok is lehet a kocsiban ebben a hőségben. Hosszútávon nem tartanám ott a gumit. Ha egyszer-egszer bent maradt, az nem gond.
2019. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hosszú távra terveztem ott tartani, kb másnapig. Az 1. válaszolónak meg köszönöm, remélem 4-es erősségű égési sérüléseket szenvedek.
2019. jún. 28. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobozra nincs rá írva, hogy hány fokon kell tárolni? Mert ha annál több van a kocsiban, akkor a gumi minőséget gyengítheti, és könnyen kiszakadhat, azt meg gondolom te sem akarod
2019. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Annyi hogy száraz, hűvös helyen, közvetlen napfénytől elzárva. 3-ból 1 meg van de még fel sincs bontva a doboz.
2019. jún. 29. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Feltörni ez miatt biztosan nem fogják... :-D
2019. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt írja hogy hűvös helyen, akkor nem hiszem, hogy a 80 fokos kocsi neki a legmegfelelőbb hely neki :( Szerintem inkább ne tárold ott egy napig sem szándékosan, ki tudja mi lesz vele
2019. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!