Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg nem lehet észrevenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőm mesélte,hogy párjával együtt voltak ,és a gumin volt egy tűhegynyi lyuk. Elég boldogan mesélte, mert lassan szeretne anya lenni, én csak azt nem értem(nem szeretném gyanusitani) ,hogyha esetleg ö lyukasztotta ki ,akkor a csomagoláson ,hogy nem vette észre a srác. Persze lehet tényleg már gyárilag lyukas volt...
2019. júl. 1. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Észre lehet venni, de amikor az ember fel van pörögve, hogy:"hú na most egy jót szexelünk" olyankor nem azt nézegeti, hogy van-e rajta 0,05 mm átmérőjű lyuk.


Egyébként már az jellemző az óvszerekre, hogyha lyukasak is, akkor is van a spermatartó részében olyan anyag, ami terméketlenné teszi a spermákat. Ezt régebben mesélte egy nőgyógyász-szakos jó barátom. Ha ez nem így van, s esetleg téves információval látlak el evégett, ezúton is elnézést!

2019. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Én azt gondoltam hogy azert ha megfogod a csomagolást akkor is azert tapintásra érzed rajt. Mondjuk igen,egy olyan picike lyukat...

Nem merek rákérdezni töle direkt csinálta-e mertha mégsem,akkor tényleg megbántom

2019. júl. 1. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól írod, spermicid ölő anyag van benne.
2019. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd ha megemliti megint mondom neki, és megnézem arcát ,hogy esetleg ha azvolt a terve akkor sikerült e neki. De akkor az esélye ugyis 0 kb...
2019. júl. 1. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, értem, nos szerintem akkor sem lehet észrevenni, tapintásra sem.

Igen, jól írod, az esélye közelít a nullához. :)

2019. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó. Nem szeretem ha valaki" igy akarja maga mellett tartani a párját" itt pedig az lenne szerintem a cél. Vagyis a pénzét akarja maga mellett tartani...
2019. júl. 1. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd, neki, hogy beszéljen a párjával, ha ő szeretne gyereket. Mert lehet a párja is szeretne, csak nem mernek erről beszélni.

Bárhogy is legyen, akkor sem szabad ilyeneket csinálni.

2019. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!