Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőm menstruációja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm menstruációja előtt 4 nappal beraktam és került belé előváladék lehet terhes?

Figyelt kérdés
Előző nap nem nyúltam magamhoz , és vizeltem is sokat előtte. Mennyi esélye van a teherbeesésnek? Csak beraktam és kb 10 másodpercig volt benne. Utána már nem volt semmi ilyesmi. Barátnőm eléggé aggódik

2019. júl. 4. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nulla az esély, de néha történnek érdekes dolgok.
2019. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen eretlenek miért dugnak, ha utána itt sírnak lesz e gyerek?? Ember ha nem akarsz babát VEDEKEZZ!! Ne ki be dugdosd aztán imadkozz....
2019. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak beraktam és ki is húztam.. nem volt hosszabb az aktus ennél
2019. júl. 4. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Osztom a kettes véleményét, jó lenne ha az iskolákba visszahoznák a szexuális felvilágosítást
2019. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon gáz ami itt megy a fiatalok körében. Bedugdossak 10masodpercre (mi értelme?) aztán remélik nem lesz baj... Aztán majd néznek, hogy jön a baba 😅

Látszik meg ezek is kölykök csak nagynak akarnak tűnni. 🙄

2019. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudjuk mindketten, hogy butaság volt, de tudnátok legalább normális választ adni? Mert ezek eléggé nem a kérdésre válaszolnak.
2019. júl. 4. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Értelmes válasz kell? Ne csinálj ilyen hülyeséget gumi nelkul!!! Vagy legalább szedjen a csaj tablettát és akkor huzogathatod ki be.... Az elovaladek is tartalmazhat már spermat!! Ha megusszatok talán majd eretebben álltok a következő 10masodperces "aktushoz"..
2019. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond, de az a legbiztosabb ha a menstruáció után csinál a barátnőd egy terhességi tesztet és akkor megnyugodhattok. Eddig felelősségteljesek voltatok ezt a kis bakit leszámítva maradjatok azok ezután is Egyébként általánosságban biztos sokat segítene,ha egy aggódó segítségkérésre nem "gúnyolódó" kommentet kapna a kérdező.
2019. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
És miből is jön az, hogy "eddig is felelősségteljesek voltatok" dolog? Mert ugye aki felelősen gondolkodik az nem követ el "bakit", hanem gondol a következményekre. Valószínű azért kapta a gunyolodo kommenteket, mert ha már csinál valamit az ember, akkor csinálja normálisan vagy ne sírjon utána, hogy mi lesz abbol, hogy berakja a baratnojebe 10masodpercre🙄👍
2019. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hú utolsó, te aztán biztos tökéletes vagy és sosem hibázol! Irigyellek érte, elhiheted. Csak ránk ne szakadjon a plafon..Utolsó előtti köszönöm szépen!:)
2019. júl. 10. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!