Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódjak a teherbeesés miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak a teherbeesés miatt?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már évek óta. Ma szeretkeztünk a párommal, belém is élvezett. 3 napja egyszeri híg székletem volt (ekkor a fogamzásgátló második heténél jártam, ami elvileg nem annyira domináns, mint az első, illetve a harmadik hét). Van így okom félni, hogy teherbeestem?

2019. júl. 7. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Mond ki kerek perec, négyszemközt marad: fostál! :)
2019. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
ha legalabb jopar oraval elotte vetted be a tabit es amugy meg rendesen szeded akkor valoszinuleg nincs okod aggodalomra.
2019. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha évek óta szeded, akkor szerintem nem azon az egy napon leszel terhes.

Van, aki azért teszi le évek után, mert gyereket akar, de hónapokig nem tud teherbe esni.

2019. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!