Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Altforalle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altforalle fogamzásgátlót szed valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés

A kérdésem lenne, hogy nektek ez a gyogyszer mennyire valtoztatta meg a ciklusotokat?

A másik kerdes, hogy nektek csokkent a mensi napjaitok szama?



2019. júl. 11. 22:18
 1/6 anonim válasza:

Én szedtem, mensi ugye akkor jön, amikor a placebo tablettákat szeded, 7 db van azokból ugye. Igazából semmit nem változott a ciklusom tőle, akkor jött meg mikor a placebot szedtem, akkor múlt el mikor befejeztem azokat. Előtte is 1 hétig tartott a ciklusom, első 4 napban rendesen megvolt, az azt követő 3-ban alig észrevehetően (egy tisztasági betéttel kibírható volt a nap), ez a fogamzásgátló alatt ugyanígy volt. Én nagyon erősen görcsöltem, ez kicsit jobb lett míg szedtem a gyógyszert.

És bár ez nem volt a kérdésben, csak a menzeszre kérdeztél rá, de engem totál meghülyített miközben szedtem. Nagyon ingerlékeny voltam, mindenért veszekedtem, ezt pedig szegény párom szívta meg legjobban. 6 hónapig szedtem, majdnem ráment az előtte tökéletes kapcsolatunk a dologra, amikor úgy döntöttünk nem éri meg, és azóta újra minden tökéletes. Persze nem mindenki ugyanúgy reagál rá, ez elég alacsony hormontartalmú, lehet neked semmi ilyen problémád nem lesz, meg ezek van hogy elmúlnak pár hónap után, csak gondoltam írok, hogy más mellékhatás lehet :)

2019. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta a második hónaptól vagy biztosan védett, viszont a betegtájékoztatóra az van írva, hogy már a szedés után 7 nappal védett vagyok. Akkor most hogyan? Ha következőnek találkozok a párommal merjünk gumi élkül szeretkezni, vagy inkább használjunk?
2019. júl. 14. 21:07
 3/6 anonim válasza:
Általában azért mondják, mert az elején sokan elfeljtik pl bevenni, vagy hasonlók, de ha csak hónap múlva lenne hatásos nem írhatnának a betegtájékoztatóban 7 napot. Mi kb a 2. hét közepéig vártunk, nem lettem terhes :)
2019. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerinted merjünk gumi nélkül szeretkezni? Szombaton kezdtem el szedni, kedden múlik el a mensim és csütörtökön jön. Merjünk óvszer nélkül, vagy inkább ne?
2019. júl. 15. 02:17
 5/6 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit még várjatok, te is nyugodtabb leszel picit hogy nincs semmi gáz, plusz ha jól számolom így még a 7 nap sincs meg :)
2019. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha meg is várjuk a hét napot, mondjuk már vasárnap, akkor már vasárnap biztosan védene?
2019. júl. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!