Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hete megszakitasos 6napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hete megszakitasos 6napja kesik es nagativ?

Figyelt kérdés
Szoval 2hete kb par pillanatra gumi nelkul szeretkeztunk, nem ment el belem,most 6napja kesik,negativ a teszt,baba ugye nincs?

2019. júl. 12. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. “ nem ment el belem” - 2019 van. nem gyozom minden 3.kerdeshez irni, hogy letezik elovaladek.. amitol igenis teherbe lehet esni. tudod a par pillanatra gumi nelkul betette az epp eleg. aki nem akar gyereket az vedekezik.

2. a stressztol is keshet.

3. aktus utan ha eltelt 3 het, es akkor negativ a teszt, majd akkor lelegezz fel.

2019. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon stresszelek es ideges vagyok,koszonom!
2019. júl. 12. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
van mitol. foleg ha peteeresnel tortentek a dolgok.
2019. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rossz kategóriába van a kérdés. ez már nem fogamzásgátlás.
2019. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha most teszteltél és negatív, akkor nagyobb az esély, hogy nem lett baba. DE, megeshet, hogy tolódott a peteérésed és ezáltal a ciklus is, akkor lehet gond még ebből (előváladék!). Ismételgesd néhány naponta a tesztet, amíg meg nem jön vagy pozitív nem lesz.
2019. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha rossz kategóriában van!

A peteérés utá elv 5-6 nappal törtênt,rendben akkor tesztelek rémelem nem lesz :(

2019. júl. 12. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz a kategória, csak szívják a véredet. 😂

Azt iród 2 hete...

Gondolom most csináltál tesztet.

Eleve 14 napot szokas kivárni.

Nem kell minden nap tesztelned, pár nap múlva csinálj még egyet. Ha negatív, de mégsem jön meg addig, akkor nőgyógyász.

2019. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dejófejek:p

Félrenéztem a naptárt 3 hete volt az együttlét ma is negatív lett szóval baba szerintem kizárva de valami nem stimmel.

2019. júl. 12. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor doki, ahogy irtam.
2019. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!