Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valami más alternatíva a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami más alternatíva a védekezésre? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ez az első komoly kapcsolatom, szedtem fogamzásgátlót, a legalacsonyabb hormontartalmút úgy 7 hónapig. Totál megbolondultam tőle, úgy éreztem nem vagyok önmagam, és rá is ment a kapcsolatom. Hamar rájöttünk, hogy külön nem tudunk lenni, szeretjük egymást, abbahagytam abban a másfél hónapos szünetben a fogamzásgátlót is, azóta megint minden tökéletes, és azóta (lassan egy éve) gumival védekezünk. A barátomnak nincs vele baja, sose panaszkodik, engem viszont kicsit zavar, nem tudom, valahogy durvának érzem néha az anyagát, érzem, hogy más, mint amikor gumi nélkül voltunk együtt. Félek fogamzásgátlót szedni megint, nem merek kockáztatni mégegyszer, de akkor van egyáltalán valami más, lehetőleg hormonmentes (műtét nélküli) alternatíva? Vagy ha nincs, lehetséges hogy másfajta gumit kéne próbálni? 21/l

Előre is köszönöm a segítségeket!



2019. júl. 14. 16:51
 1/10 jdfGabrella ***** válasza:
93%
pesszárium
2019. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
spirál
2019. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
spirál amit a nő helyez fel bár nemtudo mennyire különbözik ez a gumitól fogamzásgátlókból sokféle van dokinak lehet beszélni kéne mi történt korábban hátha tudja mi okból vagy van olyan fogamzásgátló amelyik nem okoz ilyet esetleg még az működhet hogyha a srác nem élvezett el órákkal az aktus elött akkor az első menet után kihúzza mielött elélvezne (persze ehhez kell hogy megbízz benne hogy kifogja húzni mielött elsül) és utána már ha megtörölgeti se kerülhet vissza mert onnantól az előváladékában is lehetnek spermiumok az előző elélvezéből.
2019. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm!

Megszakításos védekezést sosem alkalmaznék, nem tartom biztonságosnak, azt nem érzem igazi védekezésnek.

2019. júl. 14. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert az nem védekezés. A spirált mindig nőgyógyszász helyezi fel, a legújabbak arany-réz ötvözetből vannak, kicsik és a megbízhatóságuk a tablettáéval egyenlő.
2019. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Termékenységtudat módszer. Bár én azt nem tartom túl biztonságosnak, de ha érdekel néz utánna a hormonmentes YouTube csatornán
2019. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Méhszájsapka vagy ahogy előttem írták pesszárium
2019. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex hüvelyi tabletta
2019. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abból lesznek a pharmatex bébik, nagyon alacsony a biztonsági szint, amit képvisel, csak kiegészítő védekezésnek jó.
2019. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelentős eltérés van az óvszerek minőségében, kialakításában, illetve felhasznált lubrikáns anyagok összetételében. Próbáljatok ki több márkát, típust és azt használjátok amit a legjobbnak tartotok egyedileg.

A fogamzásgátlók több területen tudnak hatni, sőt bizonyos mértékű személyiségváltozást is indukálhatnak, de... - tudod mi jönne a három pont után.

2019. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!