Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rohantunk azonnal a kórházba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohantunk azonnal a kórházba (esemény utáni tabletta). Tajkártya nem volt nálam de tudtam a tajszámom, fényképes igazolványom volt. Elküldtek, hogy tajkártya nélkül nem látnak el. Mással is volt hasonló?

Figyelt kérdés

El is sírtam magam ott majdnem.. nem értem, pedig mondtuk hogy mi kell és hogy sürgős


Orvos ismerősünk ráadásul azt mondta, hogy minél előbb veszem be annál hatásosabb


2019. júl. 18. 10:01
 1/10 kisördög1 ***** válasza:
97%
A nagy Magyar egészségügy...Majd foglalkoznak veled ha már baj van...
2019. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megalázó volt. Úgy néztek rám a betegfelvételesek mint valami utolsó mocskos r.bancra...
2019. júl. 18. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagy közvetlen életveszélyben, ez bizony így megy.
2019. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Hiába tudod a tajszámot,tajkártya nélkül nem láthatnak el, ez előírás és senki nem fogja az állását miattad kockáztatni
2019. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Tudod ez olyan, hogy hiába mondod el az adataidat, ha nincs nálad fényképes igazolvány. Betegkártya alap. Vagy ha legalább lett volna nálad orvosi papír, amin rajta szerepel a TB kártyád száma. Még a magánorvos is elkéri a TB kártyát, holott fizetsz az ellátásért. Nálunk volt olyan, hogy a gyerekünket vittük ügyeletre és a nagy kapkodásban otthon maradt a TAJ kártya, 25 km-re van a kórház, visszafordulni már nem akartunk, de mivel nálunk voltak a gyerek egyéb iratai, illetve voltunk már ott az ügyeleten, így ellátták. De ha te még nem voltál ott, nem volt nálad semmi, amin rajta volt a TB számod, így sajnos van ilyen, hogy nem látnak el. Amúgy nem azon a pár órán múlik, amíg esetleg hazaszaladtatok volna a TB kártyáért, meg vissza, attól még ha hat az esemény utáni, akkor hat úgy is. Ami nem mindegy, hogy beveszed a 3. órában, vagy a 71. órában. Az a nem mindegy.
2019. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a dohányboltba se elég ha elmondod mikor születtél de nem mutatsz fel semmit. Ugyanúgy itt se.
2019. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
személyim felmutattam, bocsi ha nem volt érthető a megfogalmazás
2019. júl. 18. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Mert amatőrök vagytok!


Nekünk 1X volt ilyen, kapott a dokinő egy 20-ast, és felírta magának, azaz a saját nevére a receptet.

2019. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Ja, életképtelenek vagytok. Mindent meg lehet volna oldani, ezt is. Persze felelőtlenül dugni van eszed!

Biztos kiszakadt az óvszer. Persze, persze...

2019. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ez így tényleg elég gáz...Védekezni nem tudsz, orvosnál se voltál még soha életedben, hogy tudnád, TAJ kártya nélkül még magánorvosi rendelőben se látnak el, komolyan az ilyen emberek nem tudom, hol éltek eddig...A mongol szteppéken valahol?


A rendőrnek is hiába mondod ki vagy, akkor is elvisz, ha nem tudod igazolni magad, különben minden migráns itt rohangálna. Más meg nem azért fizeti a TB-t, hogy te meg ingyen elhasználd...

2019. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!