Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges a kiegészítő védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges a kiegészítő védekezés ezesetben?

Figyelt kérdés

1.5 éve szedek egy fogamzásgátlót(dienille),azonban 1 éve nem voltam senkivel,most pedig a jelenlegi párommal eljutottunk oda,hogy lefeküdjünk.

Minden nap beszedtem időben,nem maradt ki egy szem sem.

Ezesetben akkor nem szükséges a kieg.védekezés,ugye? :)


2019. júl. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem szükséges. De nem értem, minek terhelted hormonokkal a szervezeted egy éven fölöslegesen.
2019. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiegészítő védekezés de én sem értem, hogy miért terhelted a szervezeted. Valahogy az emberek nem veszik komolyan sajnos ezt a fogamzásgátló szedése dolgot sajnos. :(
2019. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából azt mondta a doki,hogy egy ideig szoktak szedni PCOS-ra.

Lehet,hogy én vagyok a tudatlan,de emiatt szedtem,azonban ahogy letelik ez a 3 havi adag,abbahagyom.

Nem ez a megoldás,rájöttem azóta.

2019. júl. 21. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

A doki elfedte a problémát a fogamzásgátlóval, de nem oldotta meg. Kíváncsi vagyok, hogy ezek a dokik mit kezdenének a PCOS beteggel, ha annak Leiden-mutációja lenne, vagy pont azzal menne be, hogy szeretnének 3-4 gyereket a párjával.


Amúgy kiegészítő védekezés nem kell, esetleg a különböző fertőzések, nemi betegségek ellen, amik ellen csak az óvszer véd.

2019. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!