Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kockázatos ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kockázatos ha egy német sráccal megszakításos védekezéssel voltam együtt este? Normális és ápolt volt, sajnos elég részeg voltam így belementem így. Biztos nem élvezett belém.

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagy szerencse, hogy német volt a partnered, mert így minimális a kockázat. Ha portugállal lettél volna, akkor viszont főhetne most a fejed. Az értelmes válasz pedig az, hogy a megszakításos védekezés nem védekezés, tehát kockázatos mind teherbe esés, mind fertőzés szempontjából.
2019. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azert irtam le mert talan egy nemet srac igenyesebb magara.
2019. júl. 21. 12:04
 3/13 Péter0917 ***** válasza:
90%

Hát ha elmormogta hogy Ja Ja Gutte Gutte Sperma millione spricc in de vajling akkor nem lesz baj XD

Nem nemzetiségtől függ hogy teherbe esel e... A megszakításos modszer sose vezet jóra:/

2019. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Igényes? Német? Milyen gondolkodás ez? Diszkrimináció ilyet mondani. És akkor te egy szomáliai sráccal nem is szexelnél mert az harmadik világbéli ergo vadember??? Ez a szint van jelen? Nem gondoltam volna, kedves lány, ez elfogadhatatlan. Remélem nem leszel terhes.
2019. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 fannika29 ***** válasza:
0%
Nem lesz gaz nyugi.. :)
2019. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ápoltság és spricckontroll nem mindig járnak kéz a kézben.


Simán lehet, hogy az ápolt és igényes kukiját idô előtt elhagyta egy cseppnyi előváladékba keveredett sperma, mely esetben már van pár százalék esélyed a terhességre.


Legalább jó parti tartasdij-szempontból? Dolgozik már?

2019. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
83%
Azért én a helyedbe megcéloznám a sürgősségit egy esemény utániért. Azt hiszem egy tizesből megvan. Egy abortusznál még mindig olcsóbb....
2019. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne egy német igényesebb mint egy bármilyen nás nemzetiségű? Igényes így biztos nem csorgott beléd az előváladéka? Igényes, így biztos nem szokott összeszedni tucatjával olyan bepiált csajokat, mint amilyen te is voltál és nem szokott mindegyikükkel védekezés nélkül szexelni?
2019. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Annyira mégsem lehetett igényes, ha egy hozzád hasonló könnyűvérű csajt megcsinált gumi nélkül. :)
2019. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha német, akkor nem.

És biztos nem volt nemi beteg sem. Hiszen német. Azok meg tudnak sterilizálni.

2019. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!