Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen gumiovszert hasznal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gumiovszert hasznal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kovetkezo a helyzet: jo ideje Lifestyles Skyn ovszert hasznalunk a parommal. Nagyon kenyelmes, szereti, nekem sem okoz kellemetlenseget, nincs jellegzetes illata sem.

A problema a kovetkezo: sokszor baromi nedves vagyok, es a nagy hevben, gyors menet kozben elofordul, hogy lecsuszik, vagy megall a baratom, es hopp, erzi, hogy bentmaradt. Atlagosnal kicsit vastagabb a szerszama, en pedig eleg szuk vagyok.

Letezik olyan gumi ezen kivul, ami kellemes viselet, mindket fel szamara alig eszreveheto, viszont van olyan szoros, hogy esely sincs lecsusznia?

Koszonom!


24/L


2019. júl. 21. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átlagosnál nagyobb a szerszáma és lecsúszik a gumi nekem kicsit ütik egymást szívem. A gumi a legáltalánosabb méretre van kialakítva, ahol szorulnia kéne. Ha lecsúszik, akkor vegyetek kisebbet, vagy nem húzzátok rá rendesen, nem tudom.
2019. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi durexet használunk. Nálunk is ez volt a baj. Ugyanez. Kiprobaltuk a durexet es azóta is tökéletes.
2019. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elso: en csak a tenyeket vazoltam :) Gondolom, akkor en leszek a ludas a sztoriban...!

Masodik: melyik durex pontosan?

2019. júl. 21. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Masculan a legjobb.
2019. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy te leszel a ludas, de ennek nem kéne problémának lennie. Eléggé hasztalan lenne egy óvszer ha állandóan lecsúszna.
2019. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem allandoan, de ha haromszor megtortenik, az mar nem tul biztonsagos.
2019. júl. 21. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Extra safe-t használunk
2019. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A párommal mi Masculan Sensitivet, Masculan Purt vagy Mondost használunk. Utóbbit én eddig csak Lidl-ben láttam, igazán pénztárcabarát és mindegyik típusa jó volt.

Eddig még egyik márkával sem akadt gondunk e kettő közül.

2019. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Milyen ez a Mondos? Nem befolyasolja erosen az erzest? Felek tole, hogy olcso, de nem olyan jo, vastag...

2019. júl. 21. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nőként nemigen érzek különbséget egy-egy gumi közt, viszont a párom sem panaszkodott még a Mondosra, mitöbb, ő mindig azt veszi, pedig ott a DM a Lidl mellett, ahol rengeteg másféle is van. Van belőle extra vékony. Sajnos nem emlékszem, milyen alnéven fut, de egyértelműen felismerhető.

Nem hiszem, hogy túl vastag lenne.

2019. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!