Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok mit tegyunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit tegyunk?

Figyelt kérdés
Baratommal mar lassan fel eve egyutt vagyunk de egyaltalan nem szeretkeztunk meg egy jot azokkal az indokokkal hogy ,,Kicsi az ovszer” ,,vastag az ovszer” ,,ez tul nagy” es stb. Multkor gumi nelkul probaltuk de ugy sem sikerult betennie,lelankad neki pedig felizgatom eleg rendesen es mar borzasztoan zavar.
2019. júl. 21. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Az óvszeres kifogások kamuk. egy óvszer annyira is ki tud tágulni hogy egy ember a fejére is rátudja húzni. tehát ezeket hagyjuk.


Először is beszéljetek. Kérdezd meg a barátod hogy van e valami fusztrációja,megfelelési kényszere,ami akadályozza,esetleg fél a csalódástól stb.


a másik pedig hogy vedd kezedbe némiképp az irányítást.Húzd fel te rád a gumit,mond neki közben h kívánod,lovagold meg. Utána vszeg megjön az önbizalom.

2019. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kamu azért túlzás, nekem is volt lankadós élményem (fiú vagyok) és leginkább azért, mert ha első szex volt, vagy régóta nem használtam gumit, akkor idegenül hatott a szerszámon a gumi és nem éreztem semmit, egy idő után ezért lelankadt, vagy ugye olyan érzés volt, mintha az eret elszorítaná és hopp nincs erekció. A megoldás többféle lehet, tényleg el kell lazulni, és nem arra figyelni, hogy áll-e meg le ne lankadjon, hanem kikapcsolni az agyat, ráhangolódni a szexre, bénán hangzik de a mozgás imitálása is felállíthatja a szerszámot, illetve igen, ha a csaj kezdeményező, és elkezdi puszilgatni a ffi hasát, vagy egyéb a ffi számára kellemes dolgot csinálni, akkor előbb utóbb betalál kemény szerszámmal is, és az is kiválthat egy merevedést, vagyis pluszban, hogy benned van, illetve, nyilván a lány is segithet, egy kis élvezős mimikával, hanggal, nyögéssel, szuszogással, szex közben sokmindenre érzékenyebb az ember, de akkor leginkább a másikra kellene fókuszálni, és akkor meg lesz a kellő keménység. Plusz nem árt ha az önkielégítéssel is csínjában bánik az ember, ha ez előfordul, mert az is okozhat ilyen tüneteket.
2019. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!