Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti figyelembe veszitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti figyelembe veszitek a biztonsági szót?

Figyelt kérdés
Rossz sub vagyok attól,mert szükségem van a biztonsági szóra?

2019. júl. 24. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy rossz szub e miatt. Pont azért van, hogy téged védjen.

Még soha nem került elő, de igen, ha kimondja, leállok.


42/F

2019. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha emlékszel a jelszavadra, akkor nem kell.
2019. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

ez a biztonsági szó lényege, akár a szub akár a dom is használhatja és aki ezt figyelmen kívül hagyja, az nem ebbe a körbe való, alkalmatlan rá


miből gondolod, hogy emiatt rossz szub lennél?

2019. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mi a fluggaenkoecchicebolsen szót használjuk.
2019. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

mi a "keményen" szót :D

de rájöttünk nem a legjobb :D

2019. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A biztonsági szó azért van, hogy használd. Ettől nem vagy rossz szub. Nekem kb egyszer volt az hogy használtam, mert akkor már nagyon olyan volt a helyzet, hogy muszáj volt. Inkább mondd ki, minthogy valami olyat csináljon veled, amivel egy életre nyomot hagy.
2019. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy rossz sub, sőt! Ez pont fordítva működik, nem az a rossz sub aki kimondja, hanem az a rossz dom aki nem veszi figyelembe! Sőt az olyan nem is dom, csak önjelölt műdom baromagyú.
2019. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem vagy rossz sub. Csak nem vagy sub. Ha az alárendelt fél bármiben is irányítani akar, akkor az nem alárendelt. Márpedig ha te megteheted, hogy ellenem szegülsz, akkor te irányítasz. Ellentmondás ez az egész "biztonsági szó" marhaság. Pózolás, okoskodás, és főleg SZEREPJÁTÉK!!! De aki élvezi a szerepjátékot, az attól még az én szememben nem sub. A sub MINDENBEN alárendeli magát nekem, rámbízza a testét, a lelkét. Tehát az életét! Eszembe nem jutna benne kárt tenni. Tehát ok sincs arra a szóra, hiszen a subom tudja hogy rámbízhatja magát. Szénalmas görcsölés ez amikor itt divat "domok" és divat "subok" osztják az észt a bdsm szabályairól. Még a bdsm szót sem szeretem, meghagyom a játszadozó hülyegyerekeknek...

Szóval igen, nektek kell a szó. Amúgy nincs rá ok, hogy kellhessen.

2019. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig. De mindent megteszek, hogy ne kerüljön elő :)
2019. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Célszerű olyant hasznalni amit alap helyzetben is a tilosra,álljra sarkallna

Pl.Piros vagy Vége

2019. okt. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!