Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kipróbálni egy dolgot, de nem tudom fájni fog-e a barátnőmnek. Ha biztos rossz érzés az ilyen, akkor inkább fel se hoznám neki, mert a kedvemért úgyis csinálni akarja majd!?

Figyelt kérdés

Korábban már jártunk így, mert nagyon meg akarna nekem felelni és bármit mondok neki mindig úgy alakítja, hogy ő is akarja.. persze tudom, hogy csak a kedvemért csinálná, én meg nem szeretném, hogy miattam csináljon olyat ami neki nem jó érzés.

Arról van szó, hogy szeretnék vele úgy szexelni, hogy folyamatosan dugom a hüvelyét, hanem lassan teljesen kihúzom utána pedig teljesen mélyen belenyomom, de csak szépen lassan, mert ha gyorsan csinálom akkor az általában fáj neki.

Ez így szerintetek neki is jó lehet?



2019. júl. 25. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mi honnan tudjuk hogy a baratnodnek mi a jo? Kérdezd meg tőle
2019. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De te nem érted miért kérdezem??

Ha megkérdezem, hogy tetszene neki ez akkor egyből arra gondol, hogy nekem igen és ezért azt mondaná, hogy kipróbálná!!! De ezt nem akarom!

2019. júl. 25. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen fel vannak izgulva, akkor a nőknek ez egy kellemes élmény szokott lenni... tapasztalat😁
2019. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon elveszett lány lehet, ha saját magáért se mer kiállni mert azt hiszi, akkor elveszítene..

Kérdésedre válaszolva ezt így nem lehet megmondani, mivel tök mások vagyunk. Én kissé mazo vagyok, ezért élvezem amikor a párom úgy csinálja ahogy te is írtad. Beszélgess vele erről.

2019. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kell sértegetned! Ő sajnos ilyen és kész, de viszont én nagyon szeretem. És nem beszélgetek erről, de már megírtam miért!
2019. júl. 25. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mit akarsz tőlünk ha nem beszélsz vele róla?! Minden nő más. Ha most itt azt mondja valaki, hogy a barátnődnek jól fog esni, akkor belenyugszol?! Holott nem is ismerjük a barátnődet. Kommunikáció nélkül ezt lehetetlen megoldani..
2019. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy remek dolog.😉
2019. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vele beszéld meg.
2019. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne kérdezd meg hanem húzd fel rendesen hogy legyen jó nedves már és kezdd el óvatosan csinálni .ahogy tolod be lassan mélyen neki figyeld az arcát reakcióját,ha fáj neki úgyis látod rajta és akkor nem tolod tovább . Ennyi .ha tetszik neki akkor úgyis kiderül.légy kreatív ;)

L

2019. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Miért kommentál, aki csak offol?


Mi szoktuk ezt csinálni, ha már nagyon nedves vagyok, és bár orgazmusom így nem lesz, de nagyon tetszik. Főleg ha hátulról csinálja.


Egyébként látni fogod rajta, hogy fáj - e neki,es maximum abbahagyod, de mindenképp próbáld ki,egy alapos nyálkás után

:)

2019. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!