Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak volt már, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak volt már, hogy a lány, akivel szexelni akartatok az utolsó pillanatban gondolta meg magát, miután már nagyon felizgatott/ esetleg már benne is voltatok?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltatok? Miért gondolta meg magát?

Vagy ha még nem volt ilyen, hogy reagálnátok?



2019. júl. 29. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt már ilyen, épp egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolata volt, és az utolsó percben eszmélt rá, hogy mégsem akarja megcsalni a párját.
2019. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan jártam mint az 1-es, régóta ismerük egymást a csajjal, nekem tetszett is, volt pasija, de egy ideje táncoltunk egymás körül. Egyszer nálam volt házibuli, mindenki hazament, de ő maradt, egyig dolog vezetett a másikhoz. Megvolt a behatolás, csináltuk is, de aztán a csaj elment, majd elkezdett sírni hogy milyen bűntudata van, ő rossz barántő, hogy tehette ezt, és faképnél hagyott, hogy neki haza kell mennie. Mondtam legalább kézzel vagy valahogy intézze már el nekem a problémámat, amire kaptam egy pofont, hogy milyen bunkó vagyok hogy csak magamra tudok gondolni, mikor ő csalta meg a párját épp.
2019. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
volt már ilyen. annyi hogy majd össze jön máskor mással. de nyilván nem örülök neki mikor mondja hogy milyen jó lennék. tetszek neki de be ijed...
2019. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor végre feljött a lakásomra és szexre került volna a sor, ő már levetkőzött, én letoltam a nadrágom és meglátta a cerkám akkor azt mondta hogy ezzel nem fog menni mert ő sokkal szűkebb az átlagnál és nem akar fájdalmat. Felöltözött és hazament. Én meg intézhettem magamnak amit elkezdtem.
2019. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám a dolgot, de nyugtáznám magamban, hogy legalább nem csináltunk olyat, amit nem szeretett volna őszintén. Szóval kb. úgy reagálnék, ahogy párkapcsolatban is, amikor nagyon benne vagyok, a másik pedig meggondolja magát. (mondjuk biztos jobban lelombozna, mert nem vigasztalna a tudat, hogy "jó, akkor majd holnap, vagy holnapután")
2019. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!