Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak / Nők Nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak / Nők Nektek egy sexkapcsolatba mi fér bele? Meddig mentek el és mikor van az a pont, amikor azt gondoljátok elég?

Figyelt kérdés

Mi van ha egyszer csak az egyik fél többet érez a másik iránt?


Lehet, ha esetleg mindkettő abból tartós kapcsolat születhet? Hiszen felfogás szerint lehet a másiknál jobb.. Nemde?



2019. júl. 30. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Elég sokminden belefér nálam. Esetleg más programok, vagy vacsi stb.. bár ezzel csak az a gond, h ha a szex mellett mást is csinálunk a másik féllel akkor garantált a kötődés.

Ha az egyik fél többet érez a másik iránt, és az a másik ezt nem tudja viszonozni, akkor jobbnak látom ha akkor és ott be van fejezve köztük a dolog, mert így már csak szenvedés az egész.


L

2019. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én nem zárnám ki, mondjuk most szingli vagyok de sem közel sem távol szex illetve más kapcsolatom sincs. Egy szex kapcsolatban meg talán máshogy ismeri meg egymást a két fél nem akarnak összeköltözni és talán ha már több helyzetben is látták a másikat és kitartanak lehet belőle párkapcsolat is.
2019. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is jártam már úgy hogy a lány azon aggódott hogy nehogy bele szeressek mert átöleltem megfogtam a kezét meg névnapjára vettem neki valamit. Aztán megértette hogy egyrészt tudom milyen kapcsolat ez másrészt ha meg többet is képzelek bele az én dolgom és ő nem fog erről tudni mert nem szeretném hogy véget érjen.
2019. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

amikor azt akarta, hogy elváljak :(

addig volt közös túra (s erdei szex), vacsora (s utána szex), névnapi és születésnapi szex ;)


42/F

2019. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

"Hiszen felfogás szerint lehet a másiknál jobb.. Nemde?"

Először is tisztázzuk, hogy a szex kapcsolat nem egyenlő a szerető tartással. A szeretős dologba most nem mennék bele, amúgy sem arról szólt a kérdés.


Számomra egy szexkapcsolat addig jó, amíg mindketten jól érezzük magunkat benne és nem kezdünk el túlzottan kötődni a másikhoz (nem tervezünk). A határok, pedig mindig változnak. Általánosságba véve nálam a szex kapcsolat heti 1-2 találkozást szokott jelenteni egy általam bérelt lakásban, nekem az is fontos hogy a saját otthonomat nem feltétlen szeretném kitárni egy laza kapcsolatban. Van amikor előtte/utána kajálunk is egyet, de külön vacsorázni nem megyünk. Külön programokra se nagyon, azt hiszem így lehet elkerülni a lelki sérülést mindkettőnk oldaláról. Ha a kötődés erősödik a nő részéről (telefonálgatás és írogatás naponta, számonkérés, tervezgetés, álmodozás), akkor lezárom, mert nem erre "szerződtünk". Tartós kapcsolatban - ami szexkapcsolatból lett - nem hiszek, egészen más nők elégítik ki a szexuális vágyaimat és a szellemieket.

25/F

2019. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Anál meg a társai nem férnek már bele, a normális szex híve vagyok.
2019. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2019. júl. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!