Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj ha a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a barátnőmet ilyenekre kérem meg? Baj egyáltalán? Lányok/nők ti mit gondolnátok róla ha erre kérne a barátotok?

Figyelt kérdés

Szeretem a szépséget. Ha volna barátnőm, akkor nagyon szeretnék néha gyönyörködni benne, szeretném sokáig nézni, csodálni őt, egyszerűen jó érzés lenne.

Szóval szeretném nézni ahogy például fésülködik, vagy beállítja a haját, kisminkeli magát, felöltözik, akár azt is ahogyan epilálja magát. Vagy amikor testápolóval bekeni a bőrét.


Egyszerűen vágyom ilyen dolgokra, ez nagyon furcsa vagy rossz dolog? Nem tudom ha lenne barátnőm mit gondolna rólam ha erre kérném..

Szerintetek?



2019. aug. 2. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... Hát izé. Most gyakorlatilag leírtad egy szűk szeletét annak amikor egy pasi és egy nő együtt él. Miért lenne ez olyan extra fétis?
2019. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

"Miért baj ha a barátnőmet ilyenekre kérem meg?"

"Szeretem a szépséget. Ha volna barátnőm, akkor"


Most akkor a nemlétező barátnődet zavarja?

2019. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi fura.
2019. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
"Miért baj ha a barátnőmet ilyenekre kérem meg? " ...."Ha volna barátnőm..." Majd ha lesz, megkéred ezekre!
2019. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz akkor nem kell megkérned, megtörténik ez magától is. Ha megkérdezni miért nézed és azt mondod csak gyönyörködsz benne még örülni is fog :)
2019. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez maga a szerelem amit leírtál:)
2019. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért lenne ez baj? Szerintem a legtöbb nő örülne neki, ha a párja csodálattal nézné.

Hogy mit gondolnék, ha ilyen történne? Hát nagyon boldog lennék, hogy végre érdekesebb vagyok egy férfinak, mint a telefonja.


De egyébként a másik oldalról is megvan ez. Én pl. szeretem nézni ha a férjem borotválkozik vagy szerel valamit, mert szerintem irtó szexi és sosem gondoltam arra, hogy ez baj lenne, furcsa vagy rossz. Szóval ne ess kétségbe, ha néha téged is csodálattal fog bámulni a barátnőd :D

2019. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!