Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti volt, hogy úgy szex chatelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti volt, hogy úgy szex chateltetek, hogy más nemûnek adtátok ki magatokat? Esetleg más szexualitásunak?

Figyelt kérdés

Én már csináltam és érdekes volt.


Meleg férfinek, hetero férfinek, leszbikus nônek adtam elô magam miközben hetero vagyok és nô. Amolyan szerepjátéknak fogtam fel.



2019. aug. 3. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt dolog! mindig korrekt voltam, rá is fáztam már sokszor!
2019. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy igen undorító dolog. Ne legyél büszke rá. Másokkal játszani ezen a szinten..
2019. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2# nem gondolom, hogy undorító lenne. Végülis mind2 fél élvezi, csak különbözô képpen
2019. aug. 3. 12:35
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehetsz hetero, ha ilyen sokfele ágazik a szexuális érdeklődésed? De mégjobb kérdés, hogy hogy lehetsz inkább nő..megvan rá a sansz, hogy nem vagy az:)
2019. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
75%
Nem soha. Férfi vagyok, hetero. Semmilyen indittatàsom nincs màst jàtszani.
2019. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan csinálják, de nem igazán korrekt, a túloldalon is egy ember ül. Ha kellően rutinos és rájön, akkor csak felbosszantod vele.

Az ilyen "sikerek" csak csalfa tünemények, nem valóságosak, hamarabb elillanak mint a reggeli harmat.

Ha szerepjátékként fogod fel, akkor miért teszed, mit szeretnél elérni, mi az amit érzel közben?

2019. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ízig-vérig nő vagyok. Nem akarok és nem is tudnék mást játszani. :)
2019. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
De undorító. Mert a másik fél azt hiszi amit írsz neki. Átvered. Akar meleg..Akar hetero. Tok mindegy. Éld bele magad az ő helyébe. Neked hogy esne. Főleg ha esetleg lelki téma is bejátszik.
2019. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. F.
2019. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Na pont ezért nem kezdek bele anonim oldalon szexchatbe. Még úgy amblokk sem. Nem korrekt a másik féllel. Mégpedig azért nem, mert ha tudtak volna, H ki is vagy valójában akkor nem szexchateltek volna veled.
2019. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!