Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol hibáztam? Rajta miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol hibáztam? Rajta miért nem láttam ugyanazt?

Figyelt kérdés

Előzö kapcsolatom végetérése óta átgondoltam a dolgokat, de nem értek valamit.

A fiúval kölcsönös orál volt, én imádtam kényeztetni minden porcikáját, a heréjét, fenekét is nyaltam, egy szóval tényleg mindenét imádtam. Ha orgazmusa volt az egyenlő volt nekem egy elázással, de már az álló farka is.(Viszont szex nem volt).

Rajta viszont nem láttam ugyanezt. Nyalt, de sosem volt "elájulva" tőlem. Nem váltott ki belőle semmit az orgazmusom, pedig így belegondolva hogy ha egy ujjnyi szűk szűz punci az ujjad körül lüktet, miközben a csaj szeme "felakad", akkor azért az a legtöbb pasinak elég hogy felizguljon. De ő mintha kötelességből csinálta volna.

Hol hibáztam? Nem nyögtem hangosan? Az a baj hogy saláta puncim van? Vagy ö volt fatökű?



2019. aug. 6. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ő részéről nem volt meg az a vonzalom, mint részedről. Nem hibáztál, de ő sem volt fatökű. Fogadd el, hogy nem mindenki viszonozza azt amit te érzel iránta.
2019. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ő volt fatökű.
2019. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha a saláta punci lett volna a gondja,akkor nem nyal,csak megdug.

Úgy nem látja.

Ne higgyétek már azt csajok,h a saláta punci nem jó,nem szép!

Finom legyen,ez a lényeg!

Amúgy meg lehet,h nem hibáztál,csak simán nem passzoltatok össze, nem gerjedt Rád. :(

2019. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled volt a gond. Egyáltalán nem. Én a két kezem összetenném ilyen barátnőért azok alapján amit leírtál! <3

Egyszerűen nem vonzódott hozzád úg, mint te hozzá. Nem volt kölcsönös. Lehet azért mert a külsőd nem tetszett neki eléggé, lehet, hogy a szexet ő máshogy élvezi, lehet, hogy egyszerűen a kapcsoaltotok nem volt olyan, ami számára kellően jó lett volna. Ez van.

Majd jön más aki értékelni is tudja a lelkesedésed.

De még egyszer, nem te hibáztál, a részedről mindent megtettél. Ne stresszelj. :)

2019. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasi ilyenek. Az enyém is. Addig látom rajta higy majd felfal amíg elélvez. Utána már nem olyan. Esetleg ki lehet próbálni fordítva hogy előbb ő csinálja neked.
2019. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hát...szerintem csak szimplán nem szeretett nyalni és persze FATÖKŰ.


Saláta punci rulz, teljesen jó.

A te hozzáállásod dícséretes lehetett szex téren, így elmesélve.

2019. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ösnek igaza van !

Az alap,h elöbb "lerendezem " a lanyt nyalással ,s csak azután jövök én... 😋

2019. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha magamból indulok ki: én akkor szeretek és élvezek örömöt nyújtani a másiknak, ha szeretem az illetőt. Voltam nővel aki iránt semmit sem éreztem, ott is teljes beleadással nyaltam, lüktetett a punci, a lány sikoltozott, de bennem semmilyen érzést nem váltott ki, mert nem érdekelt annyira a csaj, hogy örüljek neki. Örültem, hogy képes vagyok ÉN örömöt okozni, de nem érdekelt a lány sorsa.

Ha a szerelmemmel csinálom mindezt, az ő nyögései felérnek egy saját orgazmussal

2019. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

"szex nem volt"

Mert az orális szex mégis mi a lófütty, ha nem szex?

Esetleg behatolás nem volt.

2019. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Saláta puncival semmi gond!


Én magamrészéről imádok nyalni, ujjazni, feli is izgulok tőle, de ennek külső megjelenése nálam sincs.

2019. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!