Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire kizáró ok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire kizáró ok ha egy férfi sohasem szörtelenít?

Figyelt kérdés

24 év alattiak véleményét várom.

Olyan 5-7 cm hosszúságú ször,20 cm kiterjedésü körben nagyjából, zacsin is van, meg oldalt is nött ki farok alsóbb részén, ez nagyon igénytelen lenne hogy sosem volt szörtelenítve?



2019. aug. 6. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen,igenytelen. Nalam kizaro ok.
2019. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
En pont ugy szeretem! :p
2019. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Legalább vágd rövidre, de nem ez a legfontosabb dolog, azonban magaddal szemben is legyél igényes kicsit.
2019. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem így tetszik, szerintem így férfias, nem hiszem hogy lány ezért hirtelen elküldene miután felszedtem, de egyik tapasztaltabb haverom szerint ezt nagyon utálják és képesek ott hagyni mikor meglátják. Szerintem csak kamuzik, kétlem hogy ez ennyira nagyon fontos dealbreaker dolog.
2019. aug. 6. 13:53
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
De ez fontos, nem arrol van szo hogy kicsit borostás, konkretan tele van hosszu szorokkel az egesz tested. Legalább vágnad kisebbre.
2019. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nincs teli az egész testem hosszú szörökkel, csak a farkam egyrésze és környéke 15-20 cm körzetben kb 5 cm körüli szörökkel.

Ez annyira visszataszító lenne?

2019. aug. 6. 13:59
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

számomra ez nem kizáró ok


19

2019. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kizáró ok ha a farka szőrös a pasinak, bár jobban szeretem csupaszon. Azt viszont nagyon nem bírom ha a mellkasa, háta szőrös, szóval az már kizáró ok.
2019. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire visszataszító. Szopas kozben nem a szort akarnám szopogatni.
2019. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmenne az egésztől a kedvem őszintén. De azért te sem várod el, hogy így szopjon le valaki, ugye?
2019. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!