Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex női óvszerrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex női óvszerrel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy valaki próbálta-e már az orális szexet női óvszerrel? Vagy esetleg tud-e valaki jó megoldást a nők orális kényeztetésére higiénikus módon?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. aug. 7. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Probaltam mar igen
2019. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Sima óvszerrel is lehet, csak ketté kell vágni a gumit.
2019. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom. Azok a nők, akiknél pedig indokolt lenne (nagy kockázatú fertőforrások) nyilván ellenzik
2019. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem nagyon fog vedeni szerintem mert a kulso nemi szervi reszt nem takarja szerintem plusz nem fog semmit erezni benne plusz neked tok budos gumi szagu lesz. Szerintem ha olyan novel vagy aki megfertozhet inkabb hanyagoljatok az oralt
2019. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!