Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Fiúk! Van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Van olyan dolog, amit csak egy idegennel, vagy szeretővel próbálnátok ki, de a szerelmetekkel nem?

Figyelt kérdés

Nálam vannak fantáziák, amit a párommal, akit nagyon szeretek és tisztelek, soha nem próbálnék ki, mert nem akarnám megalázni vagy kellemetlen helyzetbe hozni, vagy pedig tudom, hogy ő nem gerjed a dologra. Esetleg azért, mert nem akarom, hogy később más szemmel nézzen rám, csalódjon bennem. Ezért még fantáziában is idegent képzelek el.


Tegyük fel, 24 órára független lennél és találkoznál egy idegen, egzotikus országban egy egzotikus álom pasival vagy nővel, aki minden perverzségben benne van. Másnap visszacsöppennél a valóságba.


Lenne olyan dolog, amit vele kipróbálnál, amit pároddal nem csinálnál?



2019. aug. 9. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem,nincs.Nincsenek olyan extremebb vagyaim,de neked milyen vagyaid vannak,amiket nem mersz a parodnak elmondani?
2019. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nincs, barátom vevő az újdonságokra, meg amúgy is sokkal jobb olyannal minden akibe szerelmes vagy :)
2019. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Van, de ez nem fér bele a kapcsolatunkba, mert egyébként totál domináns vagyok és neki pont ez tetszik bennem.

Ezzel a vággyal pont ezt ölném meg :)

2019. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Amit mással megtennék, azt vele is. Nem gondolom, hogy olyan egetrengető beteg vágyaim lennének. F
2019. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Lenne pár dolog amit csak azert ha olyan fetise lenne vagy a párom nem szereti !

f

2019. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Igen, vannak. Én szeretem az olyan BDSM dolgokat (amik azért nem elvetemültek és nem arról szólnak, hogy véresre verek valakit egy ostorral utána lepisálom) mint kikötözés, elfenekelés, kényszer szopatás, punciból fenékbe, viasz csepegtetés stb. De barátnőmmel ezeket valahogy úgy nem tudnám megcsinálni...

F

2019. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem vannak. Pl arcraélvezés, anál, hármas két csajjal. Sztem mindegyik van akinél normális, én nem gondolom hogy a párom ezekre vevő lenne és kapcsolatot én sem rombolnék pl hármassal.


25F

2019. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem vannak nagyon beteg vágyaim, de így is mindegyiket ki tudom élni a párommal. Szerintem egy kapcsolat alapja a jó szex és a kommunikáció, minden vágyam el tudom neki mondani(ha nem is rögtön a kapcsolat elején de idővel)
2019. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Én szeretnék belepisilni egy csaj fenekébe, aztán ugyanott megdugni.

30/f

2019. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is a két csaj illetve az anál, illetve úgy a két csaj hogy ismeretlenül valahol buliban strandon megismerkedni. Illetve a szerepjátékok, arra sem hajlandó.
2019. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!