Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki úgy érzi túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki úgy érzi túl fiatalon vesztette el a szűzességét? Mennyi idősek voltatok akkor? Esetleg aki fiatalon vesztette el, de úgy érzi nem volt korai?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

15voltam, de nem éreztem hogy korai lenne mert az elso szerelmemmel tortent.

L

2019. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Az itteni csajok nem banjak h 14 evesen mar dugas,anal,cumizas.
2019. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én 18 évesen veszítettem el, és bánom hogy nem korábban.
2019. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen veszítettem el, szerintem ez az egész első szex dolog nem számít annyira mint sokan hiszik
2019. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen vesztettem el szerintem jókor, nem bántam meg
2019. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam. És nem azt bántam meg ha nem azt akivel megtörtént.
2019. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen vesztettem el és 17.000Ft-omba került. Bánom, hogy arra vártam egy nőnek is kellek többre, mint barát, szórakoztató műsor vagy lelki szemetesláda, vagy valaki akivek qrva jó el lehet beszélgetni. Bánom, hogy hittem a sok "ha nem lenne pasim Veled akarnák összejönni" dumának és hitelt adtam az érettebb csajok "nem hiszem el, hogy egy ilyen csávónak nincs barátnője" szövegének. Soha nem is kellett volna hétköznapi csajokkal foglalkoznom. Nem volt korai. Túl késő volt, sok időt vesztegettem el fölöslegesen.
2019. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#2! Akkor menj ki az utcára!


15 éves voltam, nem éreztem korainak.

2019. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7: Elég sok önsajnálat szorult ebbe a commentbe.

Ha így állsz hozzá, persze, hogy nem jön össze és örökké a friend zone-ban maradsz. Először magadat szeresd, utána majd más is szeretni fog. Hasonló cipőben voltam, aztán rájöttem, hogy nem kell mindig mindenkinek mindent megtenni, mert akkor tényleg csak lelki szemetesláda leszel. Összeszedtem magam, kialakítottam a saját életemet, hobbim lett és hopp: lett is nőm.

2019. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam, de egyáltalán nem bánom, azóta is ő az egyetlen pasi akivel voltam. 19L
2019. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!