Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik olyan nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan nő aki élvezné ha a behatolás többnyire análisan történne?

Figyelt kérdés

Nekem heti 1 szex bőven elég! Férfiak nem jönnek be, egy nőnek nagyon szép a feneke, de nekem egy férfi fenék már nem vonzó!

A dugást nem élvezem ha minden nap van, jobban szeretem heti egy alkalommal, akkor hosszabban. Az orális szex és a masszázs persze nagyon jó dolog, ezért minden nap kielégülést keresek, de a dugás annyira nem az esetem. Ezt nem tudom máshogy megfogalmazni.

Az anális szex is azért izgat, mert azt gondolom róla, hogy tilosban járást jelent és mocskos jó dolog picit bűnözni:) Meg azért is, mert lehet gumival csinálni és én szeretek gumit húzni.


Sajnos senki nem értette ezt az eddigi barátnőim közül és már attól félek, hogy nincs is ilyen nő aki így élvezné is ezt. Szerintetek?

Nőktől annyit szeretnék kérdezni, hogy ez számukra miért nem vonzó?



2019. aug. 9. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Biztos van olyan lany akit az anal jobban izgat,mint a hagyomanyos kozosules.Csak ritka.
2019. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Utálom az anális szexet.
2019. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Veled nagy problemak vannak... (es nem azert mert szereted az analt)
2019. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Engem ez nem érdekel.

Ilyen vágyaim vannak, ezt élvezem. :)

2019. aug. 9. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Biztos van ilyen no, mondjuk en meg nem hallottam ilyenről. Az tuti hogy rettentő ritka.

En nem akarom kipróbálni az analt, nem izgat, tul sok maceraval elokeszulettel jar. A volt párom párszor próbálta megujjazni a fenekem de hat mar az borzasztoan fajt. Úgyhogy ezt kihagyom az életemből.

2019. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
45 év alatt 4-gyel találkoztam,pedig 300 felett volt a partnerek száma.
2019. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 orton ***** válasza:
3. mire gondolsz? Mert heti 1x igényli csak? :D
2019. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En imadom popsiba, HA A PARTNER ERT HOZZA, termeszetesen. Punciba sokszor faj, szoval...mondhatjuk ott jobban elvezem.
2019. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem popószexet, élvezem is
2021. nov. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!