Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elég érdekes a kapcsolatunk. Jártunk két hónapot, ez alatt az idő alatt nem feküdtünk le, az orál volt a max. Szakítás után pár hónapig nem beszéltünk, aztán rámírt, hogy benne lennék-e egy barátság extrákkal kapcsolatban. Igent mondtam, találkoztunk, de akkor is csak orál volt. Néhány hétre megint eltűnt, de én se írtam neki. Majd ez elkezdett zavarni, szóval ráírtam, de ő közölte, hogy pár napja lefeküdt egy másik lánnyal, és olyan jó volt vele a szex, hogy azt nem tudnám überelni, szóval inkább hagyjuk egymást. (Én szűz vagyok, a másik lány már nem volt az.) Kicsit rosszul esett, de elengedtem a dolgot. Viszont nyár elején megint rámírt az "extrabarátom", bocsánatot kért a múltkoriért, és megbeszéltük, hogy na, akkor most már tényleg szexeljünk. Sajnos nyáron erre nincs lehetőségünk, mivel mindkettőnknél mindig van itthon valaki, és egyikünk sem szeretné beavatni a családját a részletekbe. Szóval maradt a sexting. Néha egymás után több este is csináljuk, máskor kimarad egy-két nap, főleg amikor valamelyikünk buliba megy, vagy valamiért idegesebb.

Valamiért már elég régóta nem írt rám. Kb egy hete én írtam neki, de akkor is olyan flegmán reagált, valami olyasmit hogy "Nekem mindegy, a te dolgod, azt csinálsz, amit akarsz." Nem ezt írta le, de ilyen stílusban. Azóta egyáltalán nem beszéltünk, és félek, hogy már nem is akar lefeküdni velem. Legközelebb szeptemberben lenne alkalmunk a dologra, mert ugye beindul a suli, tesóink is lelépnek, szóval csak akkor találkozhatnánk.

Szerintetek mi üthetett belé? Van rá esély, hogy szexeljünk?


(Kérlek, ne jöjjön senki se azzal, hogy az elsőt nem egy szexkapcsolatban kellene, mindent átgondoltam és jó lesz ez így... már ha megtörténik, ugye...)



2019. aug. 9. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez gy laza szexkapcsolat akkor miért viselkedsz így? Nem vagy a barátnője, semmi közöd ahhoz miért nem ír. Szerintem túlságosan tapadós vagy és ez idegesíti, illetve nem lehetsz a legugyesebb ha ezt már ő is közölte veled. Szerintem neki egy egynek jó lány vagy, ennél semmi több. Te se kezeld többnek és ne is hidd magad többnek számára
2019. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te is érzed, hogy valójában egy olyan luknak tart a srác, aki ha nincs más, akkor téged keres. Szádba fog élvezni (szerintem megint, ahogy korábban) aztán megint le fog rázni. Aztán te megint hagyod stb.. stb...

Semmibe se vesz, semmibe se néz, még be is szól, neked meg így is jó.

Könyörgöm: ennyire rusnya vagy, hogy nem találsz egy normális pasit, aki akarna veled meg is jelenni bárhol, emberek között? Vagy mi a gond?

Hiába vagy szerelmes ebbe a srácba, nála már leírtad magad azzal, hogy a bugyidat simán letoltad minden más szándék nélkül.

2019. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Hellmano ***** válasza:
95%
Én úgy látom itt te tepersz a srác után ő meg, ha nincs más majd megszúr...ha neked ez jó hajrá. Ilyen lányok miatt vagyunk elszállva mi férfiak, hisz még táplálod is a bunkóságát. Úgy beszél veled, mit egy kutyával, de te mégis dugatnád magad vele. Megérdemled , ha ezt akarod. Egy szexkapcsolat lehet normális is, de ez nem annak néz ki, ha megteszitek. A srác felír egy újabb strigulát azt, majd jól leolt, milyen béna voltál, de majd megint jelentkezik, ha nem lesz más, akit szúrna és te persze, mind ezekután újra odafekszel elé :D
2019. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem értem miért küszködsz egy ilyen majommal ha találnál jobbat is
2019. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

Na tessék mekkora szerencséd van. Én pont szeretőt keresek egy olyan kapcsolathoz, ahol nem "kefélni" kell hanem szeretkezni. A legtöbb csaj akivel összehozott a sors az "kefélni" akar nem normálisan szeretkezni, ami akár több időt is igénybe vesz mint 20 perc...

Felejtsd el ezt a lúzert akivel foglalkozol és írj nekem.

2019. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz.

A fiú tudja h te mindig k~znél vagy, így ha van új csaja akkor ignorál téged, ha nincs új akkor jó leszel te is neki egy darabig.

Fogd fel h ő csak szexelni akar veled, semmi komolyat nem akar.

Te meg már sztem többet látsz bele mint ami.

Előbb utóbb te fogsz szenvedni ez miatt hidd el.

19L

2019. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál. Tudja ha akarja kaphat tőled egy jó kis szopást. De ennyi azért van bennem, hogy csak úgy nem dug meg egy szűzlányt.
2019. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Mindenre van esély.
2019. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az lemaradt, hogy mindketten 18 évesek vagyunk - ha ez számít valamit.

Tudom, hogy a srác csak kihasznál, csak a szexre/sz*pásra kellek neki. Én sem vagyok belé szerelmes, szimplán csak zavar, hogy ignorál.

Egyébként nem vagyok csúnya, inkább átlagosnak mondanám magam. Eddig nem sikerült más fiút találnom, pedig az elmúlt egy évben sokkal nyitottabb és mosolygósabb lettem, mint korábban voltam. Tudom, hogy valószínűleg nem fog úgy figyelni rám a partnerem szex közben, mintha az igazi szerelmemmel feküdnék le, de az a helyzet, hogy már nagyon kívánom a szexet, és hülye lennék elutasítani egy ilyen lehetőséget. Meg azért mégis ismerjük egymást valamennyire, a kémia megvan, szóval mégsem egy "random csávóval" történne meg a dolog. (Szóval nem kérek ajánlatokat) Reálisan gondolkozom, tudom, hogy pár hétnél, esetleg hónapnál sosem tartanak tovább ezek a szexkapcsolatok, szóval nem is számítok másra.

2019. aug. 9. 17:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9. Akkor irj rá, hogy szeretnéd újra leszopni. Párszor még élvezzen a szádba, aztán meg mikor ujra találkoztok és áll neki, kezd el csokolni, simogatni, s tegyél meg minden, hogy ő meg megdugjon.
2019. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!