Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a szexet a páromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet a párommal, azonban igazából senki iránt nem érzek szexuális vágyat. Mit tehetek ellene? N

Figyelt kérdés

Nem csak a párommal nem kívánom, hanem senkivel. Hiába menne el mellettem a világ legszexibb férfija, akkor is maximum hozzá szeretnék bújni. Páromat nagyon szeretem, ő is mostanában elég fáradt, "szerencsére" azért nem okozott még konfliktust köztünk. Meddig tartható ez az állapot? kb. fél éve áll fent, fél év alatt kétszer szexeltünk, de az sem volt eget rengető

Ezelőtt egy-két évvel a falat kapartam, ha nem szexeltem/maszturbáltam minden nap.

Most már a maszturbálást is havonta egyszer csinálom.



2019. aug. 9. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meguntad a szexet, és a masztit. Lehet h úgy állsz hozzá h "ah már megint ugyan az lesz az ágyban. Nincs semmi változás"

De ezt csak te tudod a legjobban, h mitől alakult ez ki benned.

N

2019. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Snassz az élet vagy valami nincs rendben köztetek.
2019. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél előfordulhat átmeneti libidócsökkenés, mentális vagy hormonális ingadozások hatására. Ha több mint egy éve fennáll a probléma akkor forduljon először a nőgyógyászához, utána érdemes személyes konzultációt kérnie pszichológustól akinek szexuálpszichológusi végzettsége is van. Ha mentális a probléma akkor lehet mélyebb "gyökerű" mint amit pár kérdez-felelekből el lehetne dönteni.
2019. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aszexuális vagy.
2019. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!