Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderről randiztam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről randiztam egy csajjal, kiírta hogy nem keres szexpartnert, de szexeltünk. Mi lehet az igazság ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem vele és mivel más városban lakik és vagy nekem vagy neki nem volt jó,ezért 1 hónapig leveleztünk és mindenről beszélgettünk szinte,kivéve a szexről.

Írta,hogy elege van abból hogy szinte minden pasi első mondata,hogy "szia,szex?".

Szóval 1 hónap után elutaztam hozzá pár napra,randiztunk párszor és szexeltünk is.

Szóval az lenne a kérdésem,hogyha kiírta hogy nem szexpartnert keres,akkor miért volt benne könnyen a szexben?

Vajon amiatt,hogy előtte beszélgettünk egymással 1 hónapot?

És az is hogy nem egyből a szex témával indítottam?



2019. aug. 10. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdést.

Nem szexet akart, de te egy hónap alatt kiépítettél vele egy kapcsolatot, szántál rá időt, hogy megismerd.


ha gyakrabban találkoztatok volna, akkor biztos nem két nap után bújik veled ágyba.


És attól, hogy nem szexet akar, még nem muszáj nemet mondani a szexre.

2019. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem akart könnyűvérűnek tűnni.
2019. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Tinder az sexpartner keresö, jah és az egy dolog mit ír a csaj hogy gondolja mire vágyik és megint más hogy mit csinál vagy akar valójában
2019. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Benne van az egy hónapos dumálgatás is, de a hármas rátapintott a lényegre.
2019. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy nőnek is vannak igényei, de ha kiírja tarkeresőre hogy "csak lazát keresek", akkor kb napi 100 üzenetet kap (nem túlzok), "szia.bacunk?" hangnemben. Esélye sem lesz normális emberrel szexkapcsolatra, hiszen a sok idióta közül nem fogja tudni kiszűrni.

De azt is figyelembe kell venni hogy azért nem adta magát olyan könnyen, 1 hónap aktív ismerkedés 2 felnőtt ember között elég szokott lenni egy olyan szintű bizalom kialakulásához hogy lehessen szex. Szóval lehet hogy tényleg kapcsolatot akar, ezt mi nem tudhatjuk... KOMMUNIKÁCIÓ! Kérdezz rá! Tisztázd le mégegyszer a szándékait...

2019. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem reklamáltál nála, hogy szexről szó sem volt? Inkább örülj, mint hogy itt értetlenkedsz. Vagy ez amolyan kiírom már mekkora menő vagyok duma volt?
2019. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

akaratlanul is "beetetted". :D Ha ügyes vagy simán futattsz négy-öt ilyet egymás mellett, s szépen sorban levarrod őket, akár többször hónapokon át. :D Így szoktuk, igen.

Sok sikert.

42F

2019. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

A tinder a szexről szól . A nők is arra használják

Csak nem írhatják ki hogy csak dugni akarok mert azt nem illik . Így szokás , hogy azt írják komoly kapcsolatot keres. Hogy be védjék a jó hírüket és a lelkiismeretüket

2019. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja neked megmondani.
2019. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Hat amúgy ez vicces,de nekem is volt badoorol egy csaj, ki volt írva, hogy nem szexkapcsolatot keres. Kb egy hét irogatas után (még csak nem is talalkoztunk) átjött, es szexeltunk :D ez megtörtént még kb. 3x.

Szóval ha ki is írnak ilyeneket, nem kell komolyan venni, ha tudsz rá hatni így is úgy is megdugod :D

2019. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!