Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázó neki de mégis beindul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó neki de mégis beindul ettől? (30 feletti nők véleménye érdekel)

Figyelt kérdés
35 évesek vagyunk, a szexuális életünk nem tökéletes de nem rossz. Kicsit unalmas lett, próbáljuk úgy-ahogy feldobni. Legutóbb a feleségem arra kért, hogy fogjam a fejét és "szopassam" amig előttem térdel. Ennek akár örülhetnék is, de ez elég megálázó lehet neki. (Nem szoktunk megalázó dolgokat csinálni.) Erre az mondta, hogy pont ez tetszik neki. A kérdés, van ez így más nővel is, hogy ez indít be? Nincs közben rossz érzésed vagy utána? Legnkább 30 feletti nők véleményére vagyok kíváncsi.

2019. aug. 12. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

A 30 alatti is ugyanúgy érezheti megalázónak vagy nem, mint a 30 feletti.

Mi a különbség?

2019. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szinte az összes nőt izgatja ha valami megalázó, ha érzi hogy férfi vagy, csak az erkölcsök és a gátlások visszafogják őket. Ha úgy tudod alakítani a szituációt, hogy levedd a lelki terhet a válláról és úgy érzi ő "nem tehet róla, csak áldozat aki sodródik az árral", akkor rögtön megszűnik minden gátlás.
2019. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Idővel változik az ember. Húsz évesen más jön be mint később. A kérdés nem erről szólt...
2019. aug. 12. 10:07
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
BDSM kedvelo,ennyi.O sub,azaz alarendelt beallitottsagu.
2019. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet általánosítani.

Van amelyik nőnek bejön, van amelyiknek nem.

Beszélj vele erről!

2019. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ezt, bár 26 vagyok, de nagyon beindít.
2019. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os, köszi, jó hogy írtad. Attól tartottam hogy ezt csak magára erőlteti. De lehet hogy nem kellene ezen gondolkodnom :)
2019. aug. 12. 10:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fókuszt kéne váltani.. ne azon agyaljatok h a másiknak megalázó-e az a dolog hanem h élvezi-e.
2019. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is marha jó érzés ha irányíthat az emberfia. Ő szeretné ha megmutatnád neki a dominánsabb énedet.

Nem kell agyalni rajta, ha fáj valami vagy nem tetszik úgyis szóltok nem?

2019. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
20 éves az alatti csajokat ennél durvább dolgok is beindítják! Elég maradi vagy, haver!
2019. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!