Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálisan viselkedik a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan viselkedik a barátom?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk végig a fenekem nézi szinte, taperol, és végig csak szexelni akar, semmi más nem jár a fejében. Semmit nem lehet csinálni vele mert egyből a szex... (pl ha lefekszünk aludni, vagy akár ha eszünk...)

Én túl perverznek tartom, és szerinte én vagyok a prűd. De néha olyan jó lenne valami kis romantikusat csinálnunk, bármit amire nem veszi egyből elő...

Mi erről a véleményetek?

Kulturált és normális válaszokra zöld kéz.


2019. aug. 13. 02:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Lehet mindkettőt is.
2019. aug. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatalok vagytok és/vagy friss a kapcsolat. Az lenne a nem normális, ha hidegen hagynád.
2019. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lesz az még úgy sem, örülsz ha hozzád ér, bár az egy másik történet.
2019. aug. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Talán jólesne, ha neked adnék igazat, de azt kell mondanom, hogy a barátod normális. Neked el kéne engedned magad, és élvezned kéne, hogy kellesz neki, hogy izgatja a tested, hogy állandóan szeretkezni akar veled. Ez nem valamiféle megvetendő dolog, nem azt jelenti, hogy csak a szex kell neki belőled. Az ágyban is lehet beszélgetni, utána...

Ha viszont az a baj vele, hogy nem adja meg a módját, hogy nem hoz téged izgalmi állapotba, durván, túl hevesen közelít, akkor az valóban baj, amiről beszélni kell vele, és megértetni, hogy te törődést kivánsz, finom bánásmódot.

De a kérdésedből nem ezt értettem, ezt nem írtad. Igaz, azt sem írtad, hogy kielégít-e. Nekem ez gyanús is egy kissé. Ha úgy lenne, talán kevésbé tiltakoznál. Ha tévedek, elnézést kérek.

2019. aug. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha állandóan csak dugna az a baj, ha nem dugna állandóan az a baj, ha előveszi az a baj, ha nem veszi elő az a baj...
2019. aug. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan viselkedik.
2019. aug. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól is a dolog, hogy mennyi időt tudtok együtt tölteni. Ha pl. csak 1-2 órát naponta, akkor ez szerintem teljesen normális, vágyik rád, téged akar.


Ha mondjuk egész napot együtt vagytok, és egy jó kiadós szex után sincs más program, az már probléma.

2019. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

A barátod egy lúzer. Benned ürít, IQ & EQ kb nulla. Ha többre van igényed sürgősen rúgd ki, még csak rossz érzésed se legyen utána!

21L

2019. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

En is utaltam h egybol dugni akart

Ertem en h kanos de ertse meg h nekem kell elotte a beszelgetes osszebujas gyengedseg

Ne akarjon meghagni allandoan mert akkor rosszul erzem magam nem elvezem

Allandoan fogdosott taperolt mintha egy szexualis targy lennek kb olyan

De ezt nem ertette meg igy dobtam


Most a parom kedves nem akar azonnal megdugni amint kettesben maradunk tudja h szuksegem van elotte masra is nem csak az h gyorsen bevagja es urit

Kepes hangulatba hozzni engem h mar en jobban akarjam mint o

Es sokkal jobb szereto oda figyel ram

A regionzo voltrnem erdekelte h nemek jo e vagy sem csak dugni akart mast nemigen

2019. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért nem szivatod meg, addig dugatnád amíg össze nem akad a lába.
2019. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!