Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem voltam nővel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem voltam nővel és nagyon félek, hogy ha elmegyek prostihoz annyira izgulni fogok, hogy nem áll fel majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves szűz pasi vagyok, még egy csók sem volt soha. Mindig is féltem a lányoktól, sosem tudtam beszélni velük. Mégis hogy tudnék ellazulni a prostinal? Magamat ismerve biztosan nem áll fel majd és az nagyon kínos lenne.

Már a telefonba is nagyon izgultam. Valami ötlet?



2019. aug. 13. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó a prosti, nem lesz gond.
2019. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mázlid van kifogsz egy kedves prost csajt, aki majd segít ellazulni. Ne add fel 👍
2019. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be előtte egy felest, hogy ellazuljál, de csak egyet!
2019. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Pont lefogja szarni a prosti mindennapos eset nála.
2019. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgyis felállítja nyugi
2019. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindennek az őszinteség a kulcsa. Nyíltan mondd el a prostinak hogy ez a helyzet, és hogy van egy ilyen félelmed. Ha tudja akkor kevésbé kínos. Biztos megértő lesz és lelazít. Beszélgethettek is, nem kell rágörcsölni. Aztán ha összejön összejön, ha nem, akkor végigbeszélitek az időt, és később nekifutsz újra. Akkor legalább már nem lesz számodra idegen, ha ugyanahhoz a lányhoz mész. Még oldottabb leszel.

Ne felejtsd el hogy neki nincsenek feléd elvárásai. Te fizetsz a szolgáltatásáért, elvárásaid csak neked lehetnek.

Ő nem fogja elvárni hogy teljesíts, neki az sem gond ha csak beszélgettek, ő ugyanúgy megkapja a pénzt az idejéért.

Illetve gondolj arra hogy ő már mindent látott. Semmiért nem fog hülyének nézni.

2019. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérd meg hogy először masszírozzan. Időt nyersz megnyugodni és feloldodni, ellazulsz és talán felizgulsz a testi kontaktustól.

Egy kis szerencse is kell hogy olyant fogj ki, akinek a személyisége úgy hat rád hogy nem érzed magad feszélyezve.

Elmondhatod hogy gátlásos vagy és kicsit nehezebben oldodsz, ettől is megkönnyebbülsz kicsit. Ha flegmán reagál rosszul fog hatni sajnos.

2019. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
A prostit nem fogja érdekelni, hogy feláll-e vagy sem, csak az hogy fizess. A szolgáltatónak mond el előre, hogy szűz vagy, avagy keress olyat aki kimondottan szüzesség-elvételt hirdet. Az sem tapasztaltabb a szexben, de talán tudni fogja hogy kell megfelelően ellazítani és te sem fogod magad kényelmetlenül érezni (mert már találkozott hasonlóval). Egy órára fizess legalább, ne a gyors félórásra.
2019. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha normális, kedves prostihoz mész, akkor az segíteni fog, úgy fog veled viselkedni mint egy barátnő.
2019. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Lazulj el, igyál előtte egy pohárka alkoholt és élvezd ki a pillanatot.
2019. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!