Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz, ha azt szeretem, mikor a párom kihívóan öltözködik és többen megbámulják?

Figyelt kérdés
Szeretem , mikor a párom olyan ruhát vesz fel , ami vagy teljesen rá feszül a fenekére , vagy ki látszik alóla a fenekének egy része , tehát sokat sejtet ! Valamint nem zavar , ha többen is meg bámulják , inkább egy fajta büszkeség érzés fog el , hogy igen , látjátok ő az én párom !
2019. aug. 14. 03:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem gáz.
2019. aug. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Büszke vagyok az alakjára. Bejön ha nem takarja el.
2019. aug. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Most ez mi? Egy áru?
2019. aug. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
gáz, mert ő nem egy félkilós grillcsirke, hogy forgasd a kirakatban.
2019. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilátszik a ruha alól a fenek egyrésze akkor az már több mint sejtető, inkább kihívó.

Az én pasim is szereti ha megbámulnak és szereti a kihívó ruhákat, de a valóban sejtetőket.

2019. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Izgi. :)
2019. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ez a normálisabb verzió, mikor büszke vagy rá, hogy milyen jó csajod van. Jobb ez, mint a hiperféltékeny típus, akinek a csajára messziről sem lehet nézni.
2019. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nos én egyáltalán nem gondoltam még rá úgy , mint egy árú cikkre ! Szeretem őt és azt is , ahogyan öltözködik , remélem nem kizárólag csak az én kedvemért , mert a párom elmondása alapján , neki is tetszik , amikor megnézik , főleg jól esik neki , mikor én is vele vagyok és látja rajtam , hogy büszke vagyok rá , hogy ő az enyém !
2019. aug. 14. 13:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tiéd, ezt jobb, ha leszögezed magadban. Aztán, ami nem eladó, nem rakjuk a kirakatba! Továbbá, büszke, pffff mire? A te érdemed? Kit érdekel kinek tetszik? Nekem tetszen! Meg nem csak a külseje miatt vagyok vele, mit kell ezt reklámozni. Fel kellene nőni....
2019. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De hát neki is tetszik , amikor megnézik , élvezi a helyzetet és nekem is jó így , mi baj van ezzel ?!
2019. aug. 15. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!