Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek az nagyon gáz, ha azt szeretem, mikor a párom kihívóan öltözködik és többen megbámulják?

Szeretem , mikor a párom olyan ruhát vesz fel , ami vagy teljesen rá feszül a fenekére , vagy ki látszik alóla a fenekének egy része , tehát sokat sejtet ! Valamint nem zavar , ha többen is meg bámulják , inkább egy fajta büszkeség érzés fog el , hogy igen , látjátok ő az én párom !

aug. 14. 03:25  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem gáz.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont aug. 14. 05:24 Privát üzenet
cellarab nevű felhasználó válasza:

Büszke vagyok az alakjára. Bejön ha nem takarja el.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont aug. 14. 06:13 Privát üzenet
Gáz. Most ez mi? Egy áru?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont aug. 14. 06:22 Privát üzenet
gáz, mert ő nem egy félkilós grillcsirke, hogy forgasd a kirakatban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont aug. 14. 08:44 Privát üzenet

Ha kilátszik a ruha alól a fenek egyrésze akkor az már több mint sejtető, inkább kihívó.

Az én pasim is szereti ha megbámulnak és szereti a kihívó ruhákat, de a valóban sejtetőket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont aug. 14. 09:22 Privát üzenet
Izgi. :)

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont aug. 14. 10:45 Privát üzenet
Igen, ez a normálisabb verzió, mikor büszke vagy rá, hogy milyen jó csajod van. Jobb ez, mint a hiperféltékeny típus, akinek a csajára messziről sem lehet nézni.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont aug. 14. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nos én egyáltalán nem gondoltam még rá úgy , mint egy árú cikkre ! Szeretem őt és azt is , ahogyan öltözködik , remélem nem kizárólag csak az én kedvemért , mert a párom elmondása alapján , neki is tetszik , amikor megnézik , főleg jól esik neki , mikor én is vele vagyok és látja rajtam , hogy büszke vagyok rá , hogy ő az enyém !

# 8/13Időpont aug. 14. 13:43 Privát üzenet
Nem a tiéd, ezt jobb, ha leszögezed magadban. Aztán, ami nem eladó, nem rakjuk a kirakatba! Továbbá, büszke, pffff mire? A te érdemed? Kit érdekel kinek tetszik? Nekem tetszen! Meg nem csak a külseje miatt vagyok vele, mit kell ezt reklámozni. Fel kellene nőni....

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont aug. 15. 06:21 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

De hát neki is tetszik , amikor megnézik , élvezi a helyzetet és nekem is jó így , mi baj van ezzel ?!

# 10/13Időpont aug. 15. 14:37 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Zavar ha forrónadrágot viseltek és megbámulják a feneketeket?
Lányok ti végig néznétek egy férfit önkielégítés közben hogyha az tetszene is nektek? PL:jóképű, izmos, jol öltözködik.
A nők egy része miért nem öltözködik szexisebben?
Elnézést ha szexista a kérdés, de ha valaki "mutogatósan" öltözködik viszont megsértődik ha megbámulják, annak mi értelme van?
Ha megdicsérem egy női munkatársamat, hogy milyen szép a ruhája, és hogy milyen csinos benne, akkor azt is hiheti, hogy én azt gondolom, hogy máskor rosszul öltözködik?
Fiúk! Titeket is zavar, ha mész a barátnőddel és megbámulják mások a testét?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!