Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy viszonyultok a szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyultok a szexkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

23eves srác vagyok aztán gondoltam féltekén a kérdést főként lányoknak.

Ti hogyan illetve milyen módon kerestek magatoknak partnert akár egy beszélgetésre akár egy szeretkezesre (szexre)



2019. aug. 14. 04:19
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoktam keresni. Ha úgy adódik, és vonzódunk egymáshoz a férfival, akkor esetleg lehet vmiről szó. Aztán a többi majd alakul
2019. aug. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem keresek.

Csak ugy megtortenik ha olyan helyzet van

De en nagyon megvallogatom a partnereimet szoval akkor sem mindig.


Nalam nem kozponti tema a szex ...

2019. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem keresem az alkalmat, az mindig adódik. Csak ki kell használni...
2019. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem is annyira fiatal, mégis sok lehetőségem adódna szexkapcsolatra, főleg a mai "fiatal srác érett nőt keres" divat kapcsán.

Volt egyszer hogy éltem a lehetőséggel, és most is van olyan srác akivel szívesen alakítanék ki ilyet, de sosem lépek és sosem keresem az alkalmat.

A pasik részéről egyszerűbb, a nők részéről veszélyesebb az érzelmek kialakulása miatt. Nehéz meghúzni a határt,hogy meddig mész bele ilyenbe lelkileg, mert valamennyire muszáj, csak szexről ez sem szólhat.

2019. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem keresem, ha úgy adódik, hogy valakivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és mindketten szeretnénk, akkor benne vagyok. Legutóbb az egyik munkatársammal voltam ilyen jellegű kapcsolatban. :)

L

2019. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyéjszakásból indult a dolog. Buliból mentem el a fiúval,amikor pedig indultam volna el tőle,akkor kivette a fülbevalómat,hogy legyen mi miatt még visszajönnöm.:)

Amúgy nem terveztem szexkapcsolatot,olyan búfelejtő volt az éjszakám.

2019. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
23eves srác vagyok, aztán gondolkodtam a fél tökén, főként lányoknak.
2019. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves fuze nevű felhasználó!

Gondolom nem veszed zokon,hogy ide válaszoló a te kis levélkédre.

Elsőként is leszögezném,hogy ne is álmodozz a nemi szervemről,mert az írásod alapján a bányabéka fenekét sem éri el az intelligencia szinted,nálam meg alap dolog,hogy értelmes legyen az,akivel egyáltalán szóba is állok.

De a megbélyegzésedre is reagálnék,ami szerint ribii lennék. Életemben két fiúval volt dolgom,az egyikbe szerelmes voltam,lebeszélte nekem a csillagokat is az égről,majd amint ez lenni szokott elhagyott. Magam alatt voltam,semmi önbizalmam nem volt,lelki roncs voltam ilyen téren. Ha én így egy újabb kapcsolatba rohantam volna,akkor tönkre ment volna elég hamar és kikészült volna a fiú is idegileg.

Szóval volt egy jó estém,amolyan végső lezárás. Majd még volt egy pár,ahol visszaadta a fiú azt,amit a másik elvett. Barátságban váltunk el,mert én már végre szeretnék egy normális kapcsolatot,a fiú viszont nem szeretne.

2019. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!