Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elmenni a nyalástól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni a nyalástól, pedig régen sikerült. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A párom az első partnerem és régebben el tudtam menni mikor orálisan kielégített. Az utóbbi időkben (0,5-1 éve) nem, és ha sejtem is mi a baj, nem tudom hogy oldjam meg.

A technikájában nem látok nagyon változást, talán annyi, hogy akkor kezd el körözni a nyelvéve mindenhol amikor úgy érzem elmegyek és azután ez az érzés megszűnik. Mondtam neki hogy olyankor jobb ha egy helyen marad. Illetve néha nagyon érzem rajta, hogy mi nem "játszunk" most, hanem nekem el kell menni. Ezt mondta is, hogy hagyjam hogy legyen orgazmusom (volt pár alkalom, hogy azt mondtam, hagyja abba mert vele egyszerre akarok elmenni) mert akkor szex közben nem kell arra figyelni, hogy legyen. Szex közben úgy megyek el, hogy mikor a csúcson vagyok elkezdem ingerelni a csiklóm is, és ez kb 5-10 perc szex után szokott bekövetkezni. Ha a párom pedig el akarna menni akkor úgy érzi vissza kell fognia magát, mert én még nem fejeztem be.

Szóval hogy oldjuk meg? Köszönöm ha elolvastad



2019. aug. 14. 07:41
 1/10 anonim válasza:
100%
Ne nyalással kezdjetek. És legyél felizgulva.
2019. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fel vagyok, azzal nincs god. S általában én kezdem neki az orált, utána ő.
2019. aug. 14. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba az orgazmuson való görcsölést. Minél jobban akarod, annál kevésbé fog jönni. Engem egyáltalán nem érdekel már, anélkül is lehet ugyanúgy élvezni a szexet, egyébként meg jön magától.

Miért csináltok úgy, mintha időre menne? Ne fogja vissza magát semelyikőtök sem, nem kell egyszerre elélvezni, ha nem megy. Csak élvezd és kész, ha elmész elmész, ha nem, akkor nem. De úgyis el fogsz, ha elengeded magad és nem agyalsz olyanokon, hogy “na már el kéne mennem”.

2019. aug. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedjetek el a megfelelesi kenyszert

Maris sokkal jobb lesz.

A szex nem munka h teljesitmenyt kellejen produkalni.

A test nem gep h egy poccintesre mukodjon plane nem egy noi test.

Szal a pasid nem valtogassa a nyalasi intenzitast es modot hanem csak szepen ahogy elkezdte elsore ugy folytassa. De meg nem idozitsd a orgazmusod az ovehez . Az orgazmus ajandek a szex vegen nem pedig kotelezo momentuma a szexnek.

2019. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, béna a srác. Amikor jön az inger, nem szabad változtatni a nyálas erősségén, intenzitásán, módján. Pont, hogy akkor már monotonnak kell maradni és tadammm, "eldurransz". 🙂
2019. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Talán a fogamzásgátló tabletta a hiba. Szeded?
2019. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a kezdetleges tűz kezd kialudni, és ilyenkor már minden kicsi hibát kezdtek észrevenni egymáson. Nem jelenti, hogy megszűnt a szerelem, de ekkor jön ki, hogy a másiknál zavar a horkolás, az ápolatlanság, a viselkedés, a kacagása és a többi.

Szexnél is ez van, már nem annyira izgató a tény, hogy a másikkal vagy együtt, ezért a technika kezd fontosabb lenni.

Ha nem zavarja a pasit, én vennék a helyedben egy csikló vibrátort. Mi is használjuk, szeretjük, mert tuti élmény és jobbá teszi a szexet

2019. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem teljesen értem mi a probléma... élvezik, aktus közben el tud jutni a csúcsra, de orális szex közben (most) nem? Ne görcsöljön rá, ezernyi módja lehetséges a csúcs elérésének, élvezzék azt ahogy megy, lazuljon el, a többi menni fog magától is. Keressék meg azokat a módozatokat ami a legjobb, ezt viszont csak együtt, közösen tudják - egészségükre!
2019. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni az egyszerre elmenetelt. Az orál közben meg használni kell az ujjat is belső stimulálásra.
2019. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha ez megtörténik, sok nőnél elmarad az orgazmus is. Nekik ugyanis szükségük van az érzelmi háttérre.
2019. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!