Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nálam idősebb pasi komolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam idősebb pasi komolyan tudna venni?

Figyelt kérdés

18 vagyok de a nálam kicsit idősebb férfiak jönnek be, akik mellett nagyobb biztonságot érzek és úgy gondolom érettebbek, szóval jobban meg tudok bízni bennük stb (nem azt mondom hogy ezek tények, azt mondom hogy nekem ezért jönnek be ők). De kicsit tartok attól hogy egy 25+ pasi (túl nagy különbség nem kéne, szóval max. 30) nem venne olyan komolyan a korom miatt és ha nem csak egy izgi dugás lennék hanem egy kapcsolat akkor is azon kapnám magam hogy gyerekként vagyok kezelve és nem egyenlő felek vagyunk hanem irányítani akar akaratlanul is, mert ő a "tapasztalt" és hasonlók. Egyébként nagyon érett vagyok, ezért sem jön szóba néha még barátkozásnál sem a saját korosztályom.

Ti tudnátok, persze feltételezett helyzetben, felnőttként kezelni egy ilyen fiatal lányt(ha a esze, mentalitása megvan) vagy a kora mindig befolyásolna?


Aki nem segítő szándékkal ír privátot letiltom, nem kérek ajánlatokat.


Köszi mindenkinek,

18/L


2019. aug. 14. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

A baj az h ez a korosztály még gyerek!

És sokszor a 20-on is!

Inkább a sajátjaid között keress!

2019. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyannal jössz össze, akinek van egy kis esze, akkor nagy valószínűséggel egyenlőként fog kezelni. (Bár azt megjegyezném, hogy ha védelmezőként is tekintesz rá, akkor lentebb kerülsz bizonyos helyzetekben nála "rangban")
2019. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Biztos, hogy nem lehetne több részemről egy dugásnál. Akármennyiszer elhittem ezt az érettebb vagyok a koromnál dumát, mindig rá kellett jönnöm, hogy egy felszínes idióták. Szóval a 18 éves lányokra ott vannak a 20 éves fuckboyok, mert azok valóak nekik. 26/F
2019. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 mivel hazudtolták meg a lányok az érettségüket? Ez nagyon érdekelne.
2019. aug. 15. 00:16
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

A hármas nagyon jó megfogta a lényeget!

Nekem 28 éves fejjel nem kellene 18 éves csaj!

2019. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Te se tudod magad komolyan venni! Akkor hogy várod el mástól.
2019. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
#3 azzal, hogy még nem érettek és kár ezt erőltetni, ugyanakkor hitegetni. Viszont biztosan lesznek itt 40-es úriemberek, akik minden bizonnyal fel fogják ajánlani, hogy szeretnek adni és kapni egyaránt. Fel a fejjel :)
2019. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Nálam a nő 25 felett kezdődik. Addig komolytalan suta 98,5%-otok. 31F
2019. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik volt osztálytársam (lány) 16 éves korában komolyodott meg. Nem korfüggő, hanem emberfüggő.
2019. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

"Én más vagyok, mint a többi"

- Mindenki

2019. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!