Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan pasi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan pasi az életetekben akivel mindig (vagy majdnem mindig) sikerült az orgazmus?

Figyelt kérdés
Miben volt ő másabb mint az előtte-utána lévő partnerek?

2019. aug. 15. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csiklo orgazmust mindenkivel elértem. Hüvelyit meg nem.
2019. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt partnerem akinek tobbszor volt velem huvelyi orgazmusa, mint ahanyszor en elelveztem. De ez leginkabb a lanytol fugg, milyen alkat ebben a tekintetben. Valaki egy egesznapos utvefurasos nyalifalitol se elvez el. Valakinek eleg 5 perc behatolas.
2019. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Minden parteremmel volt és van orgazmusom. Ez olyan nagy szám?
2019. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Elsősorban abban más, hogy nem türelmetlenkedett velem sose, és figyelembe veszi hogy nekem is, így vagy úgy , de jó legyen. / pl. Előfordul néha h hamarább elsül....de ilyenkor nem bevágja a szunyát, hanem pihizik egy pár percet és kézzel/ ujjal/ szájjal kényeztet , míg elmegyek /

2019. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem volt még olyan barátnőm aki ne élvezett volna el minden szexnél.
2019. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttem szólóhoz 😁😁
2019. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos hüvelyi csak egyedül volt, csiklói pedig 1x egy pasival...szóval csak rossz tapasztalatok.
2019. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A párommal minden alkalommal elélvezek. Szerencsére neki sem arról szól a szex, hogy ő kielégüljön, hanem ténylegesen a kölcsönös örömszerzés a célja mindkettőnknek, így megvan az összhang is.
2019. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem. De ez inkabb nekem tudhato be, nem a partnereimnek (1-2 volt max aki tenyleg nem volt olyan ugyes)

Nehezen tudok elelvezni, mindig ilyen voltam. Huvelyi egyaltalan nem megy, csikloi is eleg hosszu ido es sokszor inkabb nekem nincs kedvem ezzel ‘veszodni’. Viszont ez nem von le semmit a szex elvezeti ertekebol nalam:)

2019. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt, vele veszítettem el és még mindig a párom
2019. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!