Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha ismerkedtek egy pasival, és kiderül róla, hogy szeret perverzkedni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mit szeret perverzkedni? Mert azért nem mindegy. Lehet nekem is tetszene. Lehet el sem tudnám képzelni.
2019. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Az attol függ hogy szeret perverzkedni?
2019. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nekem bejönne, tovább ismerkednék. Ha taszítana, megszakítanám a kapcsolatot.
2019. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jsbsnaj ***** válasza:
100%
Nekem bejön
2019. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
attol függ hogyan
2019. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl általános a kérdés... így csak általános választ lehet rá adni, ld. "attól függ", azaz ha a partnernek is tetszik akkor nem gond (sőt), ha viszont mereven elutasítja az adott típusú perverziót akkor gond.

A legegyszerűbb, ha nem "kiderül" (mástól v. véletlenül tudja meg), hanem nyíltan egyenesen célzol rá vagy megkérdezed majd.

2019. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Mit takar a perverzkedés.?

BDSM? Cuckold ?,3as,popolyuk nyálas? Pisilés után kinyal ? Éjjel titokban el lopja a bugyim a szennyesből beleveri aztán felveszi és egy rezgős popo dugaszt dug a fenékévé és úgy kővel még egy adagot a bugyimba h nem nyúl a péniszéhez? Azt akarja hogy üljek az arcára fingjam le? Ne tán pelenkaba szeret szaladgalni es efy "anyucit" keres aki megszoptatja és ki porolja pelenkas popsiját?

Vagy öltöztessem be nőnek és dugjam meg felcsapóssal?


Ui. Ilyenek tálalták be mióta az oldalon vagyok.

Tudsz újat mondani kérdező?


26N

2019. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!