Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes? Ha igen, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes? Ha igen, akkor hogyan? Alkalmi viszony?

Figyelt kérdés

Előzetes infó: tavasszal voltam egy hãzibuliban, ahol 2 csaj is rám volt cuppanva,konkrétan ők akartak megd*gni engem :D. mindegyik tetszett nekem is, de akkor még javában benne voltam egy kapcsolatban, és esélyük sem volt, mert nem csaltam volna meg az exem. A kapcsolatnak már vége, a lányokkal meg azóta sem beszélgettem.


Szerintetek érdemes rájuk írnom, megkeresnem, hogy mi lenne ha? Vagy teljesen f@*zság és csak magamat égetném?

Ha megkeresnétek, akkor milyen “indokkal”,” szöveggel”?



2019. aug. 15. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán érdemes ha meg sem próbálod akkor nem is jöhet össze. Így, őszintén hogy már független vagy és ha gondolják szabad a pálya.
2019. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Most már felesleges, meg volt az alkalom, nem éltél vele, így már nem vagy férfia szemükben.
2019. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha erre vágysz, akkor mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben azt mondják nem, de sose tudod meg, hogy talán igen-e ha nem kérdezel rá.
2019. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Velem volt hasonló.

Volt egy srác, aki meg akart dugni,de volt barátom, visszautasítottam.

Vonzónak találtam egyébként, tetszett a természete, róla levágtam hogy olyan amilyen nekem kell,hogy a vele való szexben én leszek az alárendelt és imádni fogom, úgyhogy miután szakítottam a párommal, ráírtam. Nem azt hogy dugni akarok, hanem egy sima "szia nem találkozunk?" volt,és egyből tudta mit szeretnék. :)

Ha akkor nagyon rád voltak állva semmit sem vesztesz vele, ha dobsz egy üzit.

2019. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem szervezz házi bulit.

Mert ilyennel csak a gyökerek írnak rá lányokra.


26N

2019. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, de ne direktbe! Csak írj annyit, hogy "Veletek álmodtam lányok..." Ha még érdekled valamelyiket, az elkezd majd kommunikálni, és irányíthatod úgy a csevegést, ahogy akarod...
2019. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok, miért lenne kamu? :D

Akit egyszer érdekeltél, hidd el azt mindig fogod.

2019. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy a csajok csak ott, abban a helyzetben, a buli hevében voltak Rád cuppanva, de persze lehet,hogy most se utasítanának vissza.


Én a helyedben mérlegre tenném,hogy melyik jön be jobban és arra írnék rá. Ha Ők ismerik egymást nem biztos,hogy sikered lesz ha mindkettőnek írsz egyszerre, kivéve ha anno hármast szerettek volna Veled.


Azzal a válaszolóval értek egyet aki azt javasolta,hogy csak dobd fel a labdát /mi van Veled?/, és ha vevő rá a lány tudni fogod a válaszából.

2019. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz, de csak az egyikre. A hármas már nem fog összejönni, az a csajoknál pillanatnyi hév.
2019. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, én is inkább azon vagyok, hogy mit veszíthetnék, ha meg se próbálom? Csak eddig jellemzően kapcsolatokban voltam, nem gondolkodtam ilyesmikben. De az élet nem kívánságműsor :D.


A 2 csaj is csak ott találkozott egymással, ők sem ismerik egymást, az édes 3ast perpill lehetetlennek mondanám, hacsak tényleg nem szervezek vmi bulit én is.

2019. aug. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!