Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges így HIV fertőzöttne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így HIV fertőzöttnek lenni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron volt egy nagyon rövid kapcsolatom. Csak az orális szexig jutottunk. Ő nem tudta megszokni, hogy az akkor 8 hónapos lányom még szopik (nem tőle van), én meg nem tudtam feldolgozni, hogy a gyermekem apja egyik napról a másikra elhagyott. Tehát megbeszéltük, hogy nem működik, egyikünk sincs kész erre a kapcsolatra.


Az eset után kb 6-7 hónappal voltam vért adni. Minden rendben volt, nem kaptam semmi értesítést, hogy baj lenne.


A kislányomon furcsa dolgok jöttek ki mostanában : alkalmanként, kb havonta 1 2 napig megy a hasa, gyakran van kipirosodva a popsija, meg voltak duzzadva a nyaki nyirokcsomói, most szájpenésze lett és elég gyakran vannak apró kiütései a testén.

Minden alkalommal elviszem orvoshoz, de semmi komolyat nem talál. Minden esetben vagy valami vírus, vagy a meleg miatt...


Az egyik barátnőm elultette a bogarat a fülemben. Szerinte, attól hogy nálam a veradason nem mutattak ki a HIV virust, attól még a lányom lehet fertőzött a tavaly nyári kalandom miatt, mivel akkor még szopott.


Lehet tényleg hiv fertőzött, úgy hogy az én véremben nem tudták kimutatni a veradason?


Ja, igen kb az eset után 4 hónappal voltam AIDS szűrésen is a munkám miatt. Annak az eredménye is negatív lett.


2019. aug. 15. 19:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem vagy HIV pozitív ( akkor is az lennél, ha tünetmentes hordozó lennél ), akkor a lányod tőled biztosan nem kaphatja el.
2019. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs HIV fertőzésed és a lànyodnak sincs.

A baràtnőkre amúgy se èrdemes ilyenben hallgatni, inkabb orvossal konzultálj ilyen miatt.

2019. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

De a tesztek kimutatnák volna?


Elég sok idő után voltam vért adni és az ÁNTSZ által végzett teszt is hónapokkal később volt.


Úgy megijedtem. Beszéltem a férfival. Állítja, hogy tőle biztos nem kaphattam el. Tesztre nem akar elmenni, fölöslegesnek tartja.

2019. aug. 15. 19:29
 4/30 A kérdező kommentje:

Az ÁNTSZ nél azt mondta a hölgy hogy 4 hét után már biztos az eredmény.

De most totál bepánikoltam...

2019. aug. 15. 19:31
 5/30 anonim ***** válasza:
A tesztek kimutatják, főleg, hogy 6-7 hónappal az eset után adtál vért, ott van egy gyors vizsgálat, hogy fertőzött vér ne kerüljön be a rendszerbe.
2019. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Istenem, a barátnőd egy idióta... nehogy elhidd neki ezt a a baromságot. Jóval az ablakperiódus után volt mindkét vérteszt, és egyikben sem találtak antitestet, szóval gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy HIV pozitív legyél. Különben is, orális szexszel nagyon lecsökken az esélye a fertőződésnek, tovább pedig azt mondtad, hogy nem mentetek. Ja meg... Magyarországon körülbelül 4000 diagnosztizált HIV pozitív van, 8000-re beszülik a teljes számot, ez iszonyatosan kevés a népességhez mérten, szóval ha magyar a férfi, akkor statisztikailag is kicsi az esély, hogy ő az.

Az persze nem kizárt, hogy bármilyen más nemi úton terjedő betegséget elkaptál, de a herpeszen kívül minden másból ki lehet gyógyulni.

A gyerekednek most alakul ki az immunrendszere, hát persze, hogy gyakran elkap valamit. És különben is az AIDS betegség a fertőződés után 7-10 évvel alakul ki, ilyenkor nincsenek is tünetek.... pont ezért veszélyes.

Komolyan a barátnőd ne tudom, hogy nyilatkozhat erről, hogyha ennyire tudatlan.

2019. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Magyar férfi. Azt mondja, hogy előttem 14 évig egy monogám kapcsolatban élt. A szakítás után csak én voltam.

Csak orális volt. Igaz a számba élvezett, de nem nyeltem le, és egyből meleg vízzel kimostam a számat.


Akkor így nincs esélye annak, hogy beteg legyen miattam a kislányom?

2019. aug. 15. 19:59
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Az esélye, hogy te vagy a lányod HIV-pozitív legyen, főleg fél évvel az orál utáni vérvétellel, kb. 0.000%, de lehet pár nullát lehagytam.
2019. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

De butaságot beszélsz.

Miért pont hiv vírust mondott a barátnőd?

Így beparáztazni feleslegesen téged!

2019. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Több mint valószínű, hogy nem vagy HIV pozitív, ebből kifolyólag a kislányod sem az. A barátnőd kb. annyit ért a gyermekgyógyászathoz mint kuruzsló néni az endrokinológiához (semmit). Ennyi erővel leprát, lépfenét, Ebolát is vizionálhatott volna.

A kislányod lehet kicsit "betegesebb" baba, de ahogy fejlődik az immunrendszere nagy valószínűséggel idővel "kinövi".

2019. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!