Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a péniszméregetős kérdése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a péniszméregetős kérdéseknek van valóság alapja?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésnél a péniszméret lesz téma,és sokan egymással vesződnek,h de ez túl kicsi,ezzel nem lehet kielégíteni egy nőt,stb stb.



Ők komplexusos férfiak?Vagy ez csak trollkodás?Ugyan az az ember veszekedik magával,más profilok által?


Nekem se nagy,13 cm,de soha nem jutottak ilyenek eszembe,nincs komplexusom se,mégis sok férfi egymással itt szócsatázik.



2019. aug. 15. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
S hány éves vagy?
2019. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahelyett hogy használnák, inkább beszélgetnek róla!
2019. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Unatkoznak, nem volt még nőjük, félnek stb...

A másik oldal meg az aki kamuzik, hogy 20+-os meg 3 órán át bírja stb...

2019. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, komplexusuk van.
2019. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak vki bekérdezi általában. Én megírom mekkora. Meg hogy meg is tudom mutatni csak hogy ne pontozzanak le. De még is szó nélkül lepontoznak. Engem nem érdekel hogy a kérdés vagy a válasz trollkodás e. Viszont a sok torz aki lepontozza azt akinek nagyobb van az bizta űberel mindent itt.
2019. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről szól ez a rohadt világ. Mindenhonnan ömlik a szexualitás, semmi nem elég, mindent ki kell próbálni.

Nincs olyan nap, hogy a céges e-mail címekre ne esne be néhány f@roknövelő szer reklámja. Nem irigylem a férfiakat :/

34 éves nő vagyok, fontos a szexualitás az életemben, de soha meg sem fordult a fejemben, ha szerettem valakit, hogy miért nem nagyobb, vagy vastagabb. Pedig max 15 cm volt, amivel találkoztam. És mindig megoldottuk, hogy mindenkinek jó legyen.

2019. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a leghíresebb a vékonypéniszű rém, ő valószínűleg már teljesen belebetegedett, mert az egész élete a vékonynak vélt farka körül forog, szinte minden nap kiír egy kérdést róla, próbálja csűrni-csavarni a kérdések témáját, de a lényege mindig az, hogy milyen szemetek a nők, hogy nekik nem elég a vékony
2019. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem 36 hanem inkább 26-nak szokta magát mondani, de néha csak 22-nek
2019. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Is-is. Egy része tényleg komplexusokkal küszködik, más része trollkodik.

Szinte mindenki lemérte már magának legalább 1x az életben, de az okosabbja nem ezzel foglalkozik. Mert tudja nem a mérete számít, hanem az hogyan használják.

2019. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

10 éves koromba engem se zavart . Csak utánna el kezdtek érdekelni a csajok . Őket meg a méret . Aztán kiderült higy kicsi . A lányok lekoptattak szűz maradtam . Felnőtt lettem a nik érdekeltek őket pedig a pénz és a méret . Kiderült higy meg kisebb. Szűz maradtam . Megöregedtem. Szűz maradtam mindegy már a méret mert szűz ferfival egy nő se fekszik le. Tehát jobb ha te is el kezdesz készülni a szüzességre mert 13 centivel annyi esélyed van mint az ellenzéknek a választáson . 16-17 cm alatt nincs ertelme próbálkozni .


36/f szűz

2019. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!