Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólsz ahhoz, hogy Emma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz ahhoz, hogy Emma Watson nem szőrtelenít intim helyen?

Figyelt kérdés

"A Harry Potter-filmek Hermionéja elmondta: a természetesség jegyében nem borotválja, ellenben olajokkal kezeli intim szőrzetét és szemöldökét. Szerinte ezeről tudni kell beszélni, mert éppen ideje lerombolni a falakat az ilyen “tabu témák” körül – írja a DailyMail.


Forrás itt: [link]


Kiábrándító számodra?


2019. aug. 16. 20:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Nekem8.
2019. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem, ez engem nem fog érinteni.
2019. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Emma, te vagy a fény az alagút végén! :)
2019. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Soha a büdös életbe nem fogok a vaginája közelébe kerülni, szóval le se shit. :D
2019. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Ő dolga. En biztos nem hagynam meg a szőrt engem zavar
2019. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
15%
Saját döntése, egyébként azt gondolom mint a többi emberről aki nem borotválkozik. Szerintem igénytelenség.
2019. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Sosem értettem miért lenne igénytelen valami, ami természetes. Okkal alakult ki az, hogy ott szőr van.
2019. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem igénytelen aki nem kopasz.

De a bulvár hireket se kell mindíg elhinni, mert a legtöbbször csak hülyítés az egész.

2019. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Ő dolga, nekem mi közöm hozzá?
2019. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
41%

Van akinek a csupasz, van akinek a trimmelt, másnak a teljes bozont tetszik - kinek a pap, kinek a papné. Egy jó és kiegyensúlyozott kapcsolatban nem ez a legkardinálisabb kérdés / és nem változtathatatlanan dolog.

A sztárok, celebek meg hordják úgy ahogy akarják, a saját ízlésem és a partnereim véleménye inkább mérvadó. A heréimet sem fogom kivasaltatni mert valami valóságshowban egyszer ezzel parádéztak.

2019. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!